Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Fart życia?


KitLer

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Do mego taty dokładnie niecałą godzinę temu zadzwoniła babka z T-mobile z ofertą (stały klient)

wszystko darmowe

dużo internetu (nie wiem dokładnie ile)

Sony Xperia M4 Aqua

70 zł

Fart życia?

Mieliście kiedyś podobne sytuacje? Piszcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było u mnie ale nie narzekam bo i tak miałem przedłuzać. Znaczy nie ja ale wiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. no moja mama ma trend plus darmowe połączenia i sms'y w kraju, 5gb neta dała chyba 39zł(telefon kosztował 9zł), oczywiście orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fart życia to by był jakbyś znalazł kupon z wygraną na co najmniej milion w lotto.

I odebrał tą nagrodę.

Telefony to nie wszystko w życiu.

Ja miałem ich już ponad 200 od 2011 roku.

I szczerze to juz nimi rzygam po woli.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zacksu22 racja. ja nie miałem tylu telefonów, ale też już androida np. mam dość bo ciągle to samo. kupujesz telefon, zaczyna lagować wgrywasz cm, laguje coś tam ulepszasz, spadnie ci ekran pęknie(to nie zawsze ale często) i od nowa kupujesz tele, zaczyna lagować itd..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zacksu22 racja. ja nie miałem tylu telefonów, ale też już androida np. mam dość bo ciągle to samo. kupujesz telefon, zaczyna lagować wgrywasz cm, laguje coś tam ulepszasz, spadnie ci ekran pęknie(to nie zawsze ale często) i od nowa kupujesz tele, zaczyna lagować itd..

No ja tez mam dość androida.

Ale wolę jego niz np wp.

Mialem wiele telefonów z różnymi systemami.

Bada os, ios, android, symbian, wp

I najlepiej wspominam androida i ios.

Mimo ze ten drugi jest zamknięty.

Ale miażdży taki wp liczbą aplikacji i ich jakością.

Nie stac mnie na sprzęt ios i raczej nie będzie. Cóż takie życie.

Ale androida nue zamieniłbym na wp.

Tamten system jest po prostu ułomny.

Takie moje zdanie. Już symbian był lepszy względem aplikacji, ich jakości i otwartości systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ciągle pasuje WP bo są te najważniejsze dla mnie apki i gry a brak lagów z androida. Jak wejdzie win10 będzie można portowac apki z androida więc nie będzie tak zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ciągle pasuje WP bo są te najważniejsze dla mnie apki i gry a brak lagów z androida. Jak wejdzie win10 będzie można portowac apki z androida więc nie będzie tak zle

Słyszałem o tym.

A co najlepsze to w drugą stronę też ma wyjść aplikacja do odpalania aplikacji z wp na androidzie.

Dopiero bojówka wp sie zdenerwuje [emoji3]

Ale na androida dopiero raczkuje ten pomysł.

I na razie same flagowce będą w stanie opalać apki z wp.

Ale magicy z xda i to pewnie przeskoczą.

Jak zawsze.

Nie mniej.

Może i wp nie laguje.

A może ja mam małe wymagania.

Ale mój obecny telefon z androidem (Xperia SP na stock romie 4.3) nie muli wcale.

Nie wiem co ludzie robią z tymi telefonami ze narzekają na Androida.

Wystarczy nie instalować zapychaczy.

Dbać o czystość w pamięci urządzenia.

I je restartować co kilkadziesiąt godzin.

A będzie działać podobnie jak wp.

Przynajmniej ja tak mam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój tatuś, którego bardzo serdecznie pozdrawiam z tego miejsca  (Tato, auto działa, zalałem wczoraj do pełna, śmiga i piec też działa) jest stałym klientem jeszcze za czasów Ery (przed tym, jak Tak Tak miał pingwinki w reklamie - pamiętacie te czasy?) i ostatnio miałem okazje negocjować oferte w TMobile. Skończyło się na:

 

Rozmowy bez limitu

Sms bez limitu

MMS bez limitu

2 GB netu/msc (Do Yanosika)

LG G4s i to wszystko w abonamencie chyba 49 zł. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najbardziej mi się podobało jak na FB T-mobile dało informacje o tej reklamie z "Kotem"

Nie było pozytywnego komentarza ^^ wszyscy darli koty. Widać jak dobrze dbają o klienta 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem takiego przekonania że jak Ci coś chcą ''wcisnąć mydląc oczy'' to już lepiej iść do salonu osobiście sobie wybrać oferte, w ten sposób mam umowe na neta za 60gb na miesiac z nocnym nielimitowanym od 00:00 do 09:00 płacę ok 60zł na miesiąc :P

A co do fartu jaki miałem, no nie fart życia ale i tak był fart, to wypadły mi 3 tymbarki z maszyny pare miechów temu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 50gb miało być ale jak sprawdzam na m.iboa.pl to mam 60GB, T-mobile :P

Podobnie było z poprzednia umową na neta, w umowie 30GB a w realu 32GB xd podobnie mam z pakietem netowym na fonie, czasem zuzyje 3Gb i pakiet 1gb zwalnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja jestem w t-mobile gdyż, większość ludzi z wioski jest z plusa i zaś marudzą bo net chodzi jak krew z nosa bo zasięgu nie ma poza tym, ja odkąd jestem w t-mobile (2010 albo 2011 już nie pamietam xd) to żadnych ekscesów nie miałem, nawet na infolinii maks czekałem 5minut :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię za to nie krytykuje ;)

Ja jestem w Plusie, ale w tym roku net chodzi bardzo wolno.

Nie raz ściąga mi pliki w szybkości 120 kb/s, a tak to plik 1,9 GB pobierał ledwo 8-10 minut.

Soloż przejął i się dzieją cuda. Smart domy, smart budy i koty.

 

No i brawo ty, i brawo ja :/ 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam iPlusa, na kartę w Plusie

Abonament w Play.

 

Oczywiście na internet w Play nie narzekam w telefonie. Ale różnie bywa ze zasięgiem w polach czy w lasach jak jestem na rybach.

Ale to nic. W tamtym roku jak przedłużałem umowę, to dostałem nową kartę sim, bo nie byłem pewny czy mój poprzedni router obsługuje microSIM.

Pani tak aktywowała nową kartę, iż leży na półce nie ruszona, a stara jak działała, tak działa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te aktywacje duplikatów w plusie to masakra, wyrabiałem bratu duplikat... Po tygodniu wkurzyl się i z duplikatem przyjechał do plusa i mu wymienili na działający xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności