Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 04/25/19 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  @CyanowyLenovo Tak coś podobnego jednak otrzymuje się punkty za wykonanie pomocy lub napisanie tematu nowego @MultiGamer poprawki wprowadzone.
 2. 1 punkt
  Na ogół fajny, mam go ponad 2 lata, ale po jakimś czasie zaczyna się zacinać, asystenta Google nie ma chociaż powinien być. Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka
 3. 1 punkt
  Nie można pobrać lineage dla galaxy s3 i9300, z tej strony(już nie ma tutaj), a na tej stronie, nie umiem znależć. Proszę o podstrona.
 4. 1 punkt
  Cześć, Sprawdź to LineageOS 16 - 11.04.2019
 5. 1 punkt
  Cześć Nasze forum to przede wszystkim poradniki i pomoc użytkownikom . Niestety niektóre tematy są u nas kilka lat, przez co ich linki mogą być nieaktywne . Jeśli natrafiłeś na taki temat, a koniecznie potrzebujesz jakiegoś pliku możesz go zgłosić . Obiecuje zrobimy co w naszej mocy, aby podjąć to wyzwanie i znaleźć plik, którego poszukujesz . Zobacz, w jaki sposób możesz zgłosić temat. Każda wypowiedź posiada przycisk. W pole tekstowe, które ukarze się po kliknięciu wpisz informacje o nie działającym linku . Uwaga ta wiadomość pomaga szybciej zrealizować zgłoszenie. Nasi poszukiwacze mają bardzo dużo pracy. Nie musisz codziennie sprawdzać tematu . Załóż konto i w wybranym temacie kliknij Natychmiast po aktualizacji linków otrzymasz powiadomienie. Kiedy czekasz na skarb sprawdź gdzie jesteśmy. Facebook Fanpage CyanMod Naszą grupę na Facebook Nowości w świecie technologii
 6. 1 punkt
  Potwierdzam jutro będzie zmienione Co powiecie na zbieranie punktów za pomoc innym użytkownikom? Doprowadzisz do rozwiązania problemu użytkownik oznacza, że Twoja propozycja jest rozwiązanie, a Ty dostajesz punkty.
 7. 1 punkt
  @Pawliniak Teraz jest widoczne. Dziękuję bardzo
 8. 1 punkt
  Wykorzystałeś limit miejsca i dlatego nie mogłeś dodawać. Wszystko zostało zwiększone
 9. 1 punkt
  @CyanowyLenovo obrazki dodajemy jako załącznik. Edytor dostał już odpowiedni kolor. Nowe grafiki do dodawania przy poradnikach. Musiałem zrobić je w wyższej rozdzielczości dzięki temu teraz wyglądają znośnie, ale problem bo przy dodawaniu trzeba zawsze rozmiar wpisywać ręcznie podczas edycji obrazka. Pełen poradnik jeszcze powstanie. Zdjęcia screeny z systemu. Lista wymaganych procesów przed instalacją danego systemu lub innej modyfikacji. Opis po polsku systemu dwa, trzy zdania co ciekawego ma system lub modyfikacja. Najczęstsze zgłaszane przez użytkowników problemy z systemem lub modyfikacją. Krok po kroku co użytkownik musi zrobić podczas instalacji. Linki do pobrania wymaganych elementów. Mogą to być linki do wewnętrznych tematów na forum.
 10. 1 punkt
  Priv poszedł. Wysłane z mojego ZTE Blade A452 przy użyciu Tapatalka Jakby ktoś chciał jest wersja 1.0.0.7 z dysku google mojego. https://drive.google.com/file/d/1ey9VIhvXGa6pdyad0Z7S8NirxGKlmUI_/view?usp=drivesdk
 11. 0 punktów
  SamFirm z xda Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 12. 0 punktów
  Zmieniłbym kolor tekstu przy pisaniu w Czatbox, ten obecny nie jest jakoś wybitnie widoczny. Dodatkowo tutaj również jest czcionka do zmiany.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności