Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Fart życia?


KitLer

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie wiem, ja mam abo internet w polsacie, sprzet na własność, umowa 50zł w tym 15gb/50gb ale to mówie 1,5 roku temu brałem. Telefon mam to płace 20zł, lumia 640 własnosc za 1zł w tym 1000min i 1000sms wymiennych na 500min, wiec mam 1500minut na mc, mms 10gr no wybaczcie, nie umiecie negocjowac warunków i to umowa na rok a teraz dostane oferte za 10zł abo, w czym mam 2000minut i 2000sms i tez wymienne wiec dostane 3000 minut wiec wybaczcie z wami cos nie teges jest jak macie tak drogie wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bratu wziąłem lumie 435 w mixie 30zł na 24doładowania, ma on 300minut do wszystkich sieci za to, aczkolwiek wziąłem mu na odczepne fon xD reszta mnie nie interesuje i tak płacę i nic z tego nie mam i tak xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mix to zdzierstwo, mówie z doświadczenia, nie opłacalne, opłacalne w idei kiedys było tzw okresówka, ze ładowałeś jak chciałeś ale nie mogłeś zmienic numeru przez 24mc, ale co mc doładowanie to zdzierstwo, lepiej kupic fona normalnie z bez oferty albo z okazji tzn jak ktoś dostał w sieci i sprzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Provectus

Zawsze było jasne że lepiej było kupić fona za gotówke i karta prepaid lub jakiś tani abo bez urządzenia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pakecie zawsze masz taniej.

ALE uzależniasz się od jednego usługodawcy- nie wiem czy to do końca dobre rozwiązanie.

Zawsze taniej, ale jest ale.

 

Jak mi mają machać telefonami gorszymi od LG G2 mini to mam ich w du***ie

 

Ostatnio rozmawiałem z kolegą, który siedzi w niemczech, ma obywatelstwo ogółem.

Tam ma abonament za 19,99 euro, ma wszystko bez limitu i wziął sobie za 2 euro Xperię Z3, która była w tedy ledwo co w sprzedaży.

 

No i o czym mamy rozmawiać?

Wiem jakie oferty przysyłają na firmę gdzie pracują. Bo często wybieram telefony dla pracowników, czy dla prezesa. 

Niewiele się różnią od indywidualnych ofert.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności