Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Xperia Arc/Arc S] Instalacja Cyanogenmod 9


Grzesiek95112

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przez was nie działa mi telefon na stałe ... Ciągle jak chce wziąć install zip from sdcard i wybieram choose zip from sdcard to wyświetla się: E :Can't mount /sdcard/


Sorry za rage'a, wie ktoś może jak wypakować te pliki cwm and gapps, w ZIP czy luźno do karty SD, i czy karta ma być czysta/sformatowana do FAT32 ? Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz niedziałającą kartę pamięci to jak ma ci działać?

 

Masz komunikat, że karta nie jest zmontowana (czyli odczytana przez system)

 

Ps. sam robisz modyfikacją i nikt ci nie psuje telefonu. Po po robisz to na własne ryzyko.. Nie musisz się bawić jak nie umiesz..

 

PS. zmień tą badziewną kartę pamięci, już ci nie będzie działała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kernela dałem z paczki, sprawdzę może na wcześniejszym Anzu, bo tak to działa dobrze, tylko wifi nie chce się włączyć, zawieszanie się ustąpiło po kilku resetach ;)

 

A może, szukać lepiej już andka KitKata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dopiero teraz wziąłem się za mody, to nie będę na siłę testerem. Pobrałem jakiś z xda, ale po zmianie kernela nie chciał wejść do recovery, albo za krótko w porównaniu do CM 10.2 czekałem. Poszukam może jakiegoś innego, bo o dziwo na wcześniejszym CM wifi działa, ale wywala mi cały czas komunikaty o klawiaturze. A skoro już wiem mniej więcej co i jak to mogę sobie posprawdzać inne wersje, może któraś w pełni zadziała.

Zmieniłem na C-RoM 4.4.2 i już działa wszystko, więc sprawa u mnie rozwiązana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam pewien problem, mialem wczesniej cyanogenmod 9.1 na mojej xperii i mialem problemy z wifi wiec postanowilem wgrac cyanogenmoda 10 lecz telefon nie uruchamia sie (po napisie free xperia czarny ekran) i nie wiem jak to naprawic.

Poprostu sciagnolem cnm i wgrywalem od czesci wgrywania cyanogenmoda, moze cos pominalem nie swiadomie.

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności