Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Motorola Moto G2] Jak ustawić tapetę na wygaszaczu ekranu/ekran blokady


lolusia6969

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Godzinę temu, DaRkShAdOw napisał:

możliwe że jest taka opcja w ustawieniach wyświetlacza/blokady ekranu

Jak wchodzę w wygaszacz ekranu to niby wychodzą mi opcje jakieś (foto 1), ale jak wejdę już w ustawienia wygaszacza To mam tylko 3 opcje (foto 2). Jak podłączyłam telefon do laptopa, to wygaszacz działał, odłączyłam i nie działa. Wnioskuję, że po prostu nie ma takich ustawień wygaszacza w tym telefonie, żeby wygaszacz załączał się po naciśnięciu przycisku zasilania... A ustawień blokady ekranu, w ogóle ten telefon nie posiada, chyba, że ja słabo szukam :P

Screenshot_2016-03-11-18-36-32.png

Screenshot_2016-03-11-19-24-00.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, DaRkShAdOw napisał:

bo chodzi o to, że on sie pokazuje tylko podczas łądowania lub dokowania.. kliknij np. zdjęcia i tam sobie wybierzesz tło

No właśnie tak było by najprościej i najlogiczniej i tak też od początku robiłam, niestety żadnej reakcji. Niby jak biorę podgląd to się załącza, ale jak wyjdę z ustawień to żadnej reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, DaRkShAdOw napisał:

żeby się pokazał wygaszacz to musisz go podłączyć do ładowarki np. i czekać aż ekran wygaśnie. wówczas pojawi się tło ;)

A no właśnie, do tego doszłam już dwa  posty wyżej ;) Ale chodziło mi o to, żeby wygaszacz pojawiał się po naciśnięciu przycisku zasilania, tutaj chyba takiej opcji nie uświadczę niestety... Zdziwiłam się bardzo, bo w żadnym telefonie, który do tej pory miałam, nie miałam z tym problemu. Pierwszy raz mam motorole, więc chyba muszę się przyzwyczaić :P Dziękuję bardzo za szybką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, DaRkShAdOw napisał:

nawet nie wiesz jak to by żarło baterię.. proszę bardzo, temat do zamknięcia ?

Zawsze tak miałam i  nie żarło, a może żarło, tylko nie wiedziałam, bo zawsze tak miałam :P Tak to chyba jest jak się faceta pod ręką nie ma ;) Dzięki wielkie  :) Zamykamy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności