Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Snapchat + ROOT = Niemożliwe? A jednak!


DaRkShAdOw

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz nie wiem czy próbować czy nie :D

bo mam nowego snapa i tam mam w cholere już ludzi haha :D jak mi przyjdzie od nowa dodawać ich i zakładać nowy mail to mam gdzieś tego snapchata xD
Edit:
Jak zrobię backup w CWM to jak przywrócę to ten snap będzie zalogowany co nie ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko dziala jak nalezy, super poradnik. Zainstalowalem snapchat z marketu na zrootowanej xperii t na stockowym JB. Zalogowalem sie normalnie, zrobilem backup w titanium wyslalem do swojego galaxy s5 ktory dziala na customie blisspop 6.0.1 i tak samo zainstalowalem titanium i snapa z marketu przywrocilem dane odpalilem snapa i magia.... juz zalogowany. Pozniej zrobilem to samo na galaxy s 4 z customem i tez dziala wiec to jedyny i pewny sposob jaki dziala jak narazie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wylaczylem roota na customie odinstalowalem xposed, nie pomoglo za to mialem pozniej problem cos sie podzialo i nie moglem go wlaczyc. Nie pomogla rowniez aktualizacja binary. Ale pierwzzy sposob dziala rewelacyjnie. Zrobilem kopie na xperi t i przywracalem z tej kopi na roznych modelach i romach i zawsze dziala. Natomiast mam jedno pytanie z czystej ciekawosci, dlaczego na Xperia T (stock zrootowany) i Xperia Z (stock zmodyfikowany i zrootowany) moge sie normalnie zalogowac a na Galaxy s5 (custom blispop) i Galaxy s4 (custom blispop) jest to niemozliwe ?

Ktos cos w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo się, kolega się chciał zalogowac na swoje konto i sie wylogował, ja juz sie nie zalogowalem xd nowe konto musielm zrobic bo nie chcialo mi sie bawic w unroota itd. Czyli jak się wylogujesz na roocie to nie zalogujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w tym temacie dać swoje 3 grosze :D

Jak się wyloguje z Snapchata to niekoniecznie trzeba bawić się odrazu w unroot urządzenia, wystarczy odinstalować Xposed i Snapprefs, po czym poprawnie się zalogować na Snapchata. Po tym instalujemy tego wspomnianego wcześniej Xposed'a i Snapprefs'a, to będzie na tyle ;)

@ Sprawdzane na 2 telefonach i 1 zegarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KoorloPL napisał:

 

No i stalo się, kolega się chciał zalogowac na swoje konto i sie wylogował, ja juz sie nie zalogowalem xd nowe konto musielm zrobic bo nie chcialo mi sie bawic w unroota itd. Czyli jak się wylogujesz na roocie to nie zalogujesz

Cholerka, a ja specjalnie zakładałem nowe konto bo nie ogarniałem co się stało. Przywracanie hasła nic, zdejmowanie blokady konta nic... a to niby wina roota. :x Ale w uprawnieniach nie ma przecież dostępu do roota? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w tym temacie dać swoje 3 grosze [emoji3]

Jak się wyloguje z Snapchata to niekoniecznie trzeba bawić się odrazu w unroot urządzenia, wystarczy odinstalować Xposed i Snapprefs, po czym poprawnie się zalogować na Snapchata. Po tym instalujemy tego wspomnianego wcześniej Xposed'a i Snapprefs'a, to będzie na tyle [emoji6]

@ Sprawdzane na 2 telefonach i 1 zegarku.

Mi to nie pomoglo :) ale metoda opisana z titanium dziala suuper i to na kazdym modelu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem titanium backup, już w połowie stycznia i stamtąd zrobilem backup snapa, lecz jak w niego wejdę to chwilę jest zwykły ekran ii pisze "nastąpiło wylogowanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności