Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Snapchat + ROOT = Niemożliwe? A jednak!


DaRkShAdOw

Rekomendowane odpowiedzi

Opis.png

Jak wielu z Was wie, Snapchat w najnowszych wersjach wprowadził nowe zabezpieczenia, które nie pozwalają na zalogowanie się, kiedy Twoje urządzenie z Androidem jest zrootowane.

 

Jednak.. nudziło mi się i znalazłem sposób jak to ominąć. Jest on banalny i pewnie sporo osób go znało, ale na pewno nie wszyscy. Więc tu go przedstawię. Jest jednak ryzyko uceglenia urządzenia w wyniku przeprowadzanych operacji. 

Wymagania.png

Do tej operacji będziemy potrzebować:

1. Aplikacji Snapchat.

2. Titanium Backup https://play.google.com/store/apps/details?id=com.keramidas.TitaniumBackup&hl=pl

3. Jeśli nie macie jak zrobić unroota w swoim telefonie, to musicie pobrać stock i narzędzie do jego wgrania. Poradnik jak to zrobić powinien być w dziale dla Twojego modelu. Wtedy jeśli nie chcesz stracić danych musisz mieć custom recovery z opcją backupu wszystkich danych,

Instrukcja.png

1. Upewnij się, że spełniasz wszystkie wymaganie, które podałem wyżej.

2. Zrób unroot, używając narzędzia do unroot, lub wgrywając stock.

3. Zainstaluj Snapchat i zaloguj się w nim na swoje konto.

4. Zainstaluj Titanium Backup i zrób kopię Snapchata.

To wszystko. Teraz przywróć kopię ROMu(tą z rootem), którą wcześniej wykonałeś, lub możesz spokojnie zrootować urządzenie, zainstalować ponownie Titanium Backup i stamtąd przywrócić Snapchat.

Wszystko powinno działać bez zarzutu. A aplikację Snapchat możecie aktualizować bez obaw, a i tak w razie czego możecie przywrócić kopię z TB. Pamiętaj aby co jakiś czas ponowić kopię! Dane po czasie wygasają.

Screenshot_2016-01-01-16-27-15.png

 

Screenshot_2016-01-01-19-25-21.png

Źródło: Moja głowa :D czasem umiem myśleć :P 

 

Edytowane przez Gabi
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... A gdyby tak wyszperać starszą wersje snapa bez tych zabezpieczeń zalogować się na te apke skopjować datę, zaaktualizować i przywrócić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się [emoji14] próbowałem. do wersji jak się nie mylę 9.10 Snapchat nie zezwala na logowanie, bo jest komunikat coś o nieobslugiwanym systemie ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności