Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S III] CyanogenMod 13 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

@up

1) Podobno pomaga zmiana częstotliwości z 5 GHz na 2,4 GHz w ustawieniach wifi

2) Zmieniałeś w opcjach programisty dostep do roota, podobno domyślnie jest wyłączony

3) na tym launcherze z tego co wiem nie ma takiej możliwości, ściągnij np. Nova launcher wygląda identycznie i ma możliwość przewijania w poziomie (lewo, )prawo

4) Tutaj raczej nie pomogę ale czy próbowałeś pobrać z strony cyanogenmod ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Okej już zmieniłem na 2,4 GHz także zdam relacje jak wyjdzie w praniu
2) Tak włączyłem Opcje programisty -> Dostęp do ROOT'a -> Aplikacje i ADB ale dalej nic, myślicie, że z kolejnymi aktualizacjami przyjdzie możliwość ROOT'a ?
3) no właśnie klikałem co się dało i nic, także pewnie będzie trzeba uderzyć w Novę ;)
4) Jednak udało się zaktualizować przez telefon za pomocą Aktualizacji Cyanogena także mam najnowszą wersję z dn. 03-01-2016 r., dam znać czy coś się zmieniło.

Edytowane przez DaRkShAdOw
Nie cytuj posta pod postem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Musisz sflashować paczkę z ROOTem https://download.chainfire.eu/743/SuperSU/BETA-SuperSU-v2.52.zip

3. W CM12.1 było coś takiego.. Spróbuj przycisk menu i tam klikasz taką jakby strzałkę i tam nizej będzie styl listy aplikacji

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

2. Nigdy nie flashowałem paczki ROOT'a, czyli normalnie wrzucam na pamięć SD/telefonu i instaluje tak jak CM13 i GAppsy ? używam Team Win Recovery Project v2.8.7.0

Ogólnie dzięki za szybkie odpowiedzi ;)

Edytowane przez DaRkShAdOw
Nie cytuj posta pod postem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem WIPe tylko "cache", do wyboru z listy mam jeszcze Dalvik Chace / System / Data / Internal Storage / Mico SDcard. I teraz jak sflashowałem SuperSU, kręciło mi się logo to flashować jeszcze raz i WIPE czy WIPE i flash ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh.. sory, widać ten plik nie jest kompatybilny z CM13 dla SGSIII, dla Z1c pasował, więc i tu podałem go.. ale jak tak.. to nie flashuj go

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłbym się dołączyć? Mam pewien problem ale miałem nadzieję że nie będę musiał zakładać nowego tematu jeśli muszę to proszę o wyrozumiałość ;)(lekko świeżak)

Dziś zmieniłem CM11 na CM13 Marshmallow najnowszego z 2016-01-03  posługując się tym poradnikiem :

https://www.youtube.com/watch?v=xRHRP5TfOvc

Oczywiście telefon Samsung Galaxy S3 i9300
Wszystko pięknie ładnie z górki poszło, byłem zachwycony CM13 ale gdy włożyłem kartę SIM czar prysł

Karta jest wykryta ale ''Tylko połączenia alarmowe'' no i niestety nie potrafię znaleźć rozwiązania, czy tylko ja mam taki problem?
Przed zainstalowaniem normalnie działała

Przed flashowaniem sformatowałem data, cache, dalvik, storage oraz system

 

Już wyszukało samo nie wiem jak to się stało chyba trzeba tylko poczekać, wolałem nie usuwać bo może ktoś przeczytał, jeśli przeszkadza można usunąć :D

Edytowane przez Wasyl5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest od tego by pomagać, jeżeli popelnisz błąd nikt Ci głowy za to nie urwie, tylko dostaniesz informacje ze takowy błąd popelniles

Czasami tak jest z synchroniazacja wiec inni użytkownicy niech sie nie martwią jak cos takiego ich spotka tylko niech jakis czas odczekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wasyl5 nie wiem czy moja wypowiedź Ci pomoże / uspokoi ale też posiadam S3 i9300 z CM13 z dn. 2016-01-03 (przesiadka z CM11), który zaktualizowałem do 2016-01-04 i tak samo jak Ty wgrywałem CM13 z linku YT, który wrzuciłeś, ROMa CM13 pobrałem z oficjalnej strony tyle, że GAppsy pobrałem ze strony http://opengapps.org/ - wersja ARM - 6.0 - Nano i wszystko wgrane za pomocą TRWP przy wyciągniętej SIM, przed wgraniem ROM'a CM13 i GAppsów standardowo Wipe (Cache / Dalvik Chace / System / Data) i wszystko działa normalnie jedyne problemy jakie zauważyłem do tej pory przez 2 dni użytkowania to:
1) nadal problem z WiFi, które co jakiś czas gubi zasięg pomimo zmiany pasma częstotliwości z "Automatyczne" na "2,4 GHz"

2) problem z aktualizacją CM13 z poziomu telefonu, kilka razy pobierze i przy 100% wyskakuje błąd związany z Md5, dopiero po kilku próbach pobiera i aktualizuje się
3) brak ROOT'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie chciałem wspomnieć że Root jest :D 
Tylko xposed nie ma, a ja bym chciał zainstalować sobie Greenify Donation Pack

A jak na razie próbuję 5 raz zaktualizować do 2016 01 04 :x
Za jakimś 8 razem udało mi się, teraz czekać na kolejne,
unikałem Nightly a tymczasem błędy są tak drobne że wygląd i szybkość systemu kompletnie je przysłaniają :)
A i bardzo polecam Nova Launcher, nie umiem się obsługiwać bez tego, głównie ze względu na skróty klawiszowe
(Hibernacja :D, jestem pożeraczem baterii, używałem też AutomateIT żeby wszystko włączało się automatycznie ale to też skracało życie mojej cegiełki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam cm 13, to wam nie powiem jak jest. Ale pewnie jest jak kolega powyzej pisze.

 

Ponadto sporo opcji xponsed i aplikacji tego typu podobnych moze nie dzialac, gdyz nie zawiera bibliotek android m. Musicie czekac na ich nowsze wersje. Identycznie bylo z cm 12 na poczatku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamik0097 okey- nie używam tych modułów, zaraz poprawię literówkę ;) 

 

-

CM-a nie wgrywa się przez ODIN-a 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności