Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S III] CyanogenMod 13 - oficjalny


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie mam takie pytania, aktualnie posiadam CM'a 13 ale póki co chciałbym wrócić do starego CM'a 11 i moje pytania czy dobrze myślę jak to zrobić czyli:
-> Pobieram CM11 + GAPPs 4.4 -> wchodzę w TWRP robię full wipe -> instalacja romu zip CM'a 11 a następnie GAPPs i cieszę się "nowym" starym CMem ?

i drugie pytanie czy jeżeli zrobie Backup przed instalacją CM'a 13 czy będę mógł przywrócić ten Bakcup na CM11?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z widocznością mojej S3 na PC? PC nie wykrywa żadnych plików, a co za tym idzie nie mogę przenieść zdj zrobionych... Mam CM13 z 27 grudnia. Niestety mnie już nerwica bierze i chce zrobić update do nowszej wersji. Kontakty nie chcą się całe zaimportować i myślę nad przesiądką na CM11 i poczekać na jakąś bardziej STABLE wersję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem świeżym użytkownikiem CM13 i mam problem z zainstalowaniem gapps mam ich kilka wersji i żadna nie idzie w zależności od wersji gapps mam błąd instalacji kod 64, 24 lub 12. Mogę zainstalować pojedyncze ale tu mam problem bo Google Play Store zostaje zatrzymane po uruchomieniu. I nie mam opcji dodaj konto google. Roma wgrywam przez CMW Philiz Touch 6. Czy ktoś ma jakieś pomysły?

 

 

Znalazłem rozwiązanie swojego problemu po przeczytaniu post po poście więc proszę moderatora o usunięcie tego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj wgrałem ponowie CM13 jest dużo lepiej niż jakiś czas temu działa bardzo dobrze żadnych bugów na razie nie widziałem CM'a wgrałem przez TWRP 3.0.0.0 podczas instalacji nie wywaliło żadnych błędów :):):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, wgrałem tego cyanogena za pomocą cwm recovery ale żeby aktualizacja była automatyczna wymagane jest recovery cyanogenmoda z stąd moje pytanie jak wgrać inne recovery bez wywalania całego systemu, cwm nie widzu instalki od cyanogenmod recovery, jest jakiś inny sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem podczas aktualizacji systemu aktualizował się całą noc aż padła bateria jak podłączyłem pod ładowarkę dalej się aktualizuje. mam na ekranie cały czas napisane "Instaluje aktualizację systemu..." i na wyświetlaczu jest robot. To co mam na na wyświetlaczu znika na ułamek sekundy i wraca i tak cały czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności