Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia E4G] Dostępność Cyanogenmod'a


DG Oficjalny

Pytanie

Powitać ;)

 

Mam nadzieję, że trafiłem we właściwe miejsce na forum by spytać o to czy istnieje może Wasza modyfikacja na E4G, pytam ponieważ od lat jestem zwolennikiem custom romów, wiadomo że każdy taki jest robiony z konkretnym zaangażowaniem i zamysłem na to jak taki system wyobraża sobie dany developer lub ich grupa, stąd moje pytanie jak na wstępie.

 

Czy istnieje autorski, modyfikowany system dla tego modelu Sony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@DG Oficjalny Zły dział, dlaczego piszesz w dziale z poradnikami?

..no dobrze poprawię, następnym razem proszę bardziej uważać gdzie dodajesz temat

co do tematu... nie ma i ciężko będzie z jakąkolwiek modyfikacją androida na Twoją Xperie E4G, dlaczego?

bo posiada CPU od MediaTecka, aczkolwiek o ile pamiętam SONY wydał źródła do AOSP dla 6.0 na Xperie E4G też, więc może ktoś coś upichci na podstawie tego, w każdym razie dla Xperi Z2 coś tam juz naskrobali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proszę więc o wybaczenie i przeniesienie do odpowiedniego działu wątka, za co będę zobowiązany.

 

Być może zechcesz wskazać mi jakieś źródło, w którym mógłbym otrzymać więcej informacji. Telefon jest co prawda z pierwszego kwartału tego roku ale pomimo tego sądziłem, że coś więcej się w temacie tego modelu dzieje. No cóż.

 

Zatem okazyjnie jeśli pozwolisz zadam drugie pytanie ale wpierw poprosiłbym o wskazanie właściwego miejsca do zamieszczenia go, a pytać będę chciał o problemy z tetheringiem usb na tym modelu, więc równie wielce wdzięczny będę za pomoc w tej materii.

 

Pozdrawiam serdecznie,

DG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma i szybko nie będzie.

Mój brat młodszy ma tą xperie bo sam mu ją załatwiłem za darmo.

I wiem co i jak w tej xperii.

Jest tam procesor mediateka.

A mało deweloperów zajmuje się modyfikacjami tych procesorów.

Zostaje ci tylko root.

Bo nawet Recovery chyba jeszcze nie ma.

Ps nie wariuje ci czasami dotyk jak ładujesz telefon i z niego korzystasz?

Bo u mojego brata tak jest.

A telefon nowy z Plusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Refresh! :)

Ps: Nw o co wam chodzi z tym dotykiem? - mi dotyk dział ok podczas ładowania i wogóle :) - nie powiem, dotyk wariuje gdy używam innych ładowarek, nie od Sony tylko innej np od e-papierosa, ładowarka Joyetech wtedy dotyk tak wariuje że nic się nie da zrobić na nim, na innych ładowarkach równeż wariuje lecz w mniejszym stopniu, więc chyba wniosek jest taki że trzeba używać oryginalnej ładowarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niekoniecznie custom romu. Kupiłem raz ładowarkę USB w jakimś chińczyku, podłączyłem i dotyk nie działał praktycznie w ogóle. Co innego po odłączeniu/na innej ładowarce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzisiaj dostalem odpowiedz od Sony na temat aktualizacji Androida do wyzszej wersji. Niestety nie bedzie zadnej aktualizacji dla modelu E2003. Pozostaje nam jedynie liczyc na CM. Slyszal ktos cos moze na ten temat ? Procki MT staja sie coraz popularniejsze wiec moze wreszcie cos bedzie na ten telefon. W sumie to Sony troszke sobie z nami pogrywa bo telefon z zeszlego roku a system z 2013. W momecie jego premiery Android L byl juz dostepny od ponad roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dzisiaj dostalem odpowiedz od Sony na temat aktualizacji Androida do wyzszej wersji. Niestety nie bedzie zadnej aktualizacji dla modelu E2003. Pozostaje nam jedynie liczyc na CM. Slyszal ktos cos moze na ten temat ? Procki MT staja sie coraz popularniejsze wiec moze wreszcie cos bedzie na ten telefon. W sumie to Sony troszke sobie z nami pogrywa bo telefon z zeszlego roku a system z 2013. W momecie jego premiery Android L byl juz dostepny od ponad roku.


Haha
I właśnie dlatego pozbylem się xperii e4g i e4 jak miałem te telefony.
Potem miałem LG Spirit 4G i co dziwne on już dostał oficjalną aktualizację do 6.0
Fajnie Sony klientów traktuje nie ma co.
Nic więcej od nich w życiu nie kupię

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności