Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Telefon dla siostry do 400 zł


Al Khalif

Pytanie

24 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

lumia 535, ma 5 cali, 4rdzeniowy, 1gb ramu i 5 aparat ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@krolm100 i po co spam robisz? napisał tak to napisał, a jak masz już dać posta to dodaj coś nowego, a takie coś to tylko nabijanie postów 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

spamie ? Zgadzam się z Pelikanem co do telefonu tak jak wyżej pisałem... Później będzie pytanie "a może ktoś inny się wypowie ?" Oczywiście nikt nie napisze żeby nie spamić i wyjdzie, że forum opustoszałe. Mam wrażenie, że Twoja wypowiedź tu zbyt wiele nie wniosła :\

Ps. Peli najpierw lajkujesz mój post a później lajkujesz krytykę mojego posta xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

są to dosyć stare telefony, a tym bardziej jak telefon dla siostry, to niech zgadnę co jej potrzebne:

FB, Messenger

Snapchat

sms

telefon

aparat

aparat do selfie

ask

oraz inne apki społecznościowe :D Na lumi nie mają prawa się przyciąć ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

to lumia 535 ma przyzwoity ekran do takich operacji jak Twoja siostra będzie robić, no ewentualnie LG L9, LG L9 II albo LG 4XHD, ale to nie to samo co ta lumia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej lumie bo ona rzadko zmienia telefon i musi parę lat wytrzymać.

To bierz lumie. Jak tak sprawa wygląda.

Tylko licz się z tym że sporo aplikacji na nią nie ma.

System dopracowany,Ale zamknięty.

I apki które są są ułomne w porównaniu do tych z Androida.

Ale za to nic nie muli.

Tylko nie bierz żadnej 535 czasem (problemy z dotykiem ten model miał).

Tyle ode mnie.

Używałem Lumii 520 ale wp mi nie przypadł do gustu i ją sprzedałem po aktualizacji do wp 8.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm mój brat ma Lumie 435, moja mama ma lumię 535 i nie skarżą mi się z jakimś mankamentem co by nie działało, no ewentualnie mój brat zanurzył swoją lumie do farby, ale nie w tym rzecz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hmmm mój brat ma Lumie 435, moja mama ma lumię 535 i nie skarżą mi się z jakimś mankamentem co by nie działało, no ewentualnie mój brat zanurzył swoją lumie do farby, ale nie w tym rzecz [emoji14]

Na wykopie sporo osób skarzyło się ze im poprawnie multitouch nie działa w tej lumii 535 i to sporo osób.

Dlatego radziłbym coś innego brać niż tą lumie akurat.

Bo można trafić różnie.

Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moze to nie bedzie najlepszy pomysl ale monsterka x5 pro mozesz jej zalatwic 5 cali 4xrdzenie ja mialem zwykla x5 i nigdy mi nie mulila a dobre dla niej bedzie ze dodatkowa bateria ma pojemnosc 6k ktora trzyma naprawde dlugo osobiscie teraz uzywam nexusa 4. Ale pentagrama nadal uzywam w pracy z bateria 6k i robi za radio trzyma okolo 4dni bez ladowania 9h dziennie samo radio bez karty sim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szukam czegoś podobonego ale koniecznie telefon ma być na CM12.1 i zastanawiam się nad czym tanim i przywoitym w tej cenie.

Może coś znajdziesz dla Ciebie.

 

HTC One S + CM12.1

MOTOROLA DROID RAZR M  + CM12.1

Motorola Moto G - ale to raczej 600 bo za 400 są z Chin lub UK

 

Trochę martwi mnie nierozbieralność tych telefonów bo kiedyś z baterii nic nie zostanie ...

 

A tak poza tym telefon z Windowsem nadaje jak narazie się do biura, a nie do domu bo sklep po tylu latach nadal jest słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Raczej tylko pentagram oferuje ta x5pro bateryjke 3k i 6k na baterii 3k wyglada bardzo powaznie czyli cienki i zgrabny jak na 5cali cm na niego jeszcze nie ma i raczej nie bedzie ale jest w pelni rootowalny... Jezeli ma byc do czytania to na co ci cm ? Swoja droga siostra chyba nie bedzie az tak Skrupulatna co do wersji softu... Oczywoscie kupisz to co chcesz lecz jezeli chcesz sie zmiescic w tej cenie z dobrymi parametrami..telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Patrząc na wymagania to od siebie mogę polecić:

 

- Motorola Moto G

 

- Xiaomi Redmi 2

 

- Doogee Valencia2 Y100 Pro (aktualnie używam - stosunek ceny do jakości 11/10)

 

- Samsung Galaxy S3

 

 

 Mowa oczywiście o smartfonach używanych.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanoge...akładać-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności