Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Nowy telefon 350-500zł


drs

Pytanie

Witam serdecznie!

Szukam nowego smartfona do max 350zł, chciałbym aby telefon się nie zawieszał podczas korzystania z aplikacji/internetu/facebookow i innych tego typu pierdół.

Nie zależy mi na wielkim ekranie, preferuje mniejsze telefony ale jakiś większy też nie będzie problemem.

 

Od kilku lat posiadam Samsunga Galaxy Gio, na początku był OK, ale po 1-2 latach użytkowania zaczął się zacinać, teraz jakoś działa, ale o płynnym przeglądaniu internetu czy włączaniu aplikacji mogę zapomnieć...

 

W gry na telefonie nie gram, chyba że naprawde nie mam co robić, wtedy odpale jakiś 1 tytuł i to by było na tyle.

 

Wiem, że mój budżet jest dość niski, nie znam się kompletnie na telefonach, może coś ciekawego uda się znaleźć w tej cenie.

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

 

Słyszałem w necie porady, że Galaxy S2 i wgranie cyanogenmoda byłoby dobrą opcją w tej cenie, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Są ludzie co im się iphony tną a są ludzie co im trendy płynnie chodzą xD

Zrozum mój przekaz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja odradzam galaxy mini 2. Gdybym nie wygrał cm 10. 1 na niego to by skończył rzucony o ścianę. Procesor taki sam jak w galaxy trend ale ma mniejsze taktowanie. Często się tnie, ten telefon byłby idealny dla osób które sporadycznie korzystają z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dokładnie, bo trochę spamu się tu robi i w połowie widać, jak ładnie są nabijane posty...

A więc... Może posłuchajmy autora tematu co ma do powiedzenia w sprawie pomocy wyboru swojego telefonu :)

Autor tematu odwołał się do pytania jak to wygląda sprawa z gwarancją... Ja bym powiedział, że jeśli telefon jest na gwarancji, to nie powinno być raczej z tym problemu... Jednak warto by było mieć dane tego pierwszego właściciela

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Autor 20 postow wyzej napisal, ze do 1-2 tydz podejmie decyzje.. Skonczcie pisac i nabijac sobie posty. Koniec tematu, czekamy na autora i jego decyzje

@drs szczerze to moga wystapic komplikacje, jezeli telefon w tej samej cenie co na allegro, mozesz, np. kupic w komputroniku to lepsza decyzja bedzie komputronik

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To może inaczej... Każdy kolejny post pod tym tematem = punkty ostrzegawcze!
Nie bawmy się w nabijanie postów, bo to jest niezgodne z regulaminem!

 

Regulamin

Ad5. Odpowiadanie na posty
5.3. Nie spamuj, nie nabijaj postów, używaj edycji postu. Nie pisz tego samego tematu jeszcze raz, jeśli poprzedni został zamknięty. Nie komentuj, jeśli nie masz niczego ciekawego do napisania.

 

Czekamy na odpowiedź autora tematu i bez dyskusji! Każdy kolejny post będzie bezwzględnie traktowany i posypią się punkty ostrzegawcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@drs tak to prawda jezeli chodzi o sgs2 .. Wczesniej go zaproponowalem bo nie doczytalem do konca postu .. Sorka :/ S2 ma oficjalny CM12.1 (jak sie nie myle) no i w twoim budzecie :)

Jeżeli S2 to używka w tej cenie tak? I jak taki S2 z tym wgranym modem miałby się do przykładowo tej Xperii E4g?

Dodam również, że jestem kompletnym laikiem w tym, więc nie znam się na wgrywaniu modów itp. ale pewnie jakieś poradniki w necie bym znalazl w razie czego.

 

Autor 20 postow wyzej napisal, ze do 1-2 tydz podejmie decyzje.. Skonczcie pisac i nabijac sobie posty. Koniec tematu, czekamy na autora i jego decyzje

@drs szczerze to moga wystapic komplikacje, jezeli telefon w tej samej cenie co na allegro, mozesz, np. kupic w komputroniku to lepsza decyzja bedzie komputronik

Niestety Xperia w sklepach typu komputronik jest chyba od ok. 550zł, od osoby prywatnej mogę złapać nawet za 400, obecnie jest dość popularna w sieciach z tego co się orientuje.

 

Dokładnie, bo trochę spamu się tu robi i w połowie widać, jak ładnie są nabijane posty...

A więc... Może posłuchajmy autora tematu co ma do powiedzenia w sprawie pomocy wyboru swojego telefonu :)

Autor tematu odwołał się do pytania jak to wygląda sprawa z gwarancją... Ja bym powiedział, że jeśli telefon jest na gwarancji, to nie powinno być raczej z tym problemu... Jednak warto by było mieć dane tego pierwszego właściciela

Dzięki, napiszę do jakiejś sieci , może wyjaśnią jak by to wyglądało w przypadku takiego telefonu odesłanego na gwarancje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanoge...akładać-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności