Skocz do zawartości

[Xperia J]CyanogenMod 11 [TamsuiCM11]

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

TamsuiCM11 jest portem CyanogenMod 11 (4.4.2 kitkat) dla J, warto rzucić okiem na ten rom dlatego że Kitkat jest optymalizowany pod 512mb ram, a J właśnie tyle posiada. Dzięki temu telefon dostanie "k

Nowa wersja romu. Link zaktualizowany. Spróbuj ją zainstalować po czym daj nam znać czy działa   Pamiętaj o tym screenie  

baw się   http://forum.xda-developers.com/xperia-j-e/general/xperia-jst26i-roms-kernels-mods-how-tos-t2237164

Posted Images

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam czy jest już jakaś możliwość aby działała karta sim na CM11 4.4.4 z tego poradnika, próbowałem wczoraj i miałem taki błąd. Jak by ktoś mógł pomóc to proszę odpisać. Soft wgrywałem z ICS, chwilowo jestem na CM10. Proszę o pomoc widziałem jak telefon chodził i wyglądał na CM11 i teraz się napaliłem, a co to za telefon z którego nie można dzwonić.

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli trzeba wgrywać od 4.1.2? A ja myślałem że to od ICS i specjalnie robiłem Downgrade. Zaraz spróbuję.

Niestety nie działa dalej. Pisze żebym włożył kartę sim, wgrywałem z ICS 7.5, JB 21 i 31 na każdym nie działa karta, ma ktoś może jakieś jeszcze pomysły, jeżeli nie to proszę tylko o info kiedy wyjdzie nowa aktualizacja w której naprawią ten błąd.

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz jaśniej o informacji "włóż kartę sim?" simlocka nie masz na nim? 

Odnośnik do odpowiedzi

Pisało żebym włożył kartę sim, jeżeli jest włożona i nie działa to mam zapoznać się z instrukcją karty sim czy jakoś tak, a w ustawieniach > info. o telefonie pisało IMEI nieznany. A co do simlocka to nie mam, telefon kupiony z salonu Play, a wiadomo że Play nie ma simlocka.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty robiłeś kopie kluczy DRM?

Bo jak nie to na 99% straciłeś klucze.

Wgraj stocka i zobacz czy to wróciło...lub sobie przywróć klucze DRM ?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Chciałbym wiedzieć jak zrobić aby w innych romach było podczas instalacji jakiej kolwiek aplikacji informacja o wersji którą właśnie ma się chęć zainstalować jak i również o wersji już zainstalowanej. Nie wiem jak nazwać proces- apke która instaluje owe aplikacje w androidzie i zanim to zrobi informuje nas  do czego owa aplikacja ma dostęp. włas w tej wersji roma cm11 dla jotki lub poprzedniej zauwrzyłem że jest owa dodatkowa informacjia o wersji kombilacji. Jak mam to nazwać aby wujek mi znalaz i zaprowadził do forum gdzie moza by było to zrobić?

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 months later...

Masz chyba złą wersję recovery koleżanko. Napisz wersję.

PS. Vol -, bądz + to zależy jakie masz recovery. Sony mają DUAL recovery (czyli twrp/cwm) w jednym. I jednym włącza się twrp, a drugim cwm.

Odnośnik do odpowiedzi

Cm 10 czy 11 :wacko: sam "siedzę" na stockowym 4.1.2 vs 11.2.A.0.33. Ten oficjalny 31 miał tylko jedną dobrą żecz a mianowicie możliwość ustawienia opcji wysyłki sms bez naszych znaków. A po tygodniu pracy zawiechy, myślonko i restarty. Przeglądam youtuberów zapalonych w instalowanie różności. Odnoszę wrażenie że 4.1.2 to ostatni antek wydany na Jotkę a reszta to nakładki UI z nowszych systemów. Owy aparat gdy "wychodził" sprzedawany był z ICM szybko doczekał się aktualizacji JB. Nasi operatorzy szybko przesiedli się na dżilibena bo nie można tego pierwszego pobrać bo go nie ma. ICM z UK działa szybciej ale jest spartaczony. Słowo szybciej jest nie jedno znaczne gdyż zależy kto i w jaki sposób kożysta z smartphona. W tym modelu jest jeden poważny błąd. 720 MB na pamięć telefonu, która w piorunującym tępie zapycha się aktualizacjami. I tak trzeba "manewrować" apkami by toto wogóle działało. Doszedłem do wniosku iż nie ma co się maltretować z wgrywaniem coraz to nowszych systemów. Nie mam nic do osób zajmujących się tą tematyką ba i hwała im za to, tyle że  ........ stare zawsze będzie stare a owe "kopy" czy redbulowe skrzydła to nie czasem placebo na to że posiadam taki a nie inny telefon i dłuuuuugo nie będzie perspektyw wymiany na nowszy to chociaż ot mam  tapetę, dźwięki z tych najnowszych. Nikomu się nie przyznam że coś nie działa. :huh:

Odnośnik do odpowiedzi

W pewnym sensie masz racje, nawet głupie oc ma skutki uboczne, cyanogenmod nie musi być wydajniejszy od stocka, a przede wszystkim bazuje na oryginalnym kodzie źródłowym androida, według mnie to kwestia gustu co jaki kto rom woli ;)

Edytowane przez PeliKan
Poprawiłem xD
Odnośnik do odpowiedzi
  • 6 months later...