Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Dołącz do zespołu CyanogenMod.pl - stanowisko moderatora


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze się orientuję w telefonach Samsunga i Sony... Równie tak samo mógłbym pełnić funkcję moderatora w zakładce Wybór telefonu, gdyż zauważyłem, że tam trochę głucho jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuck, ja musiałem czekać 3 dni na weryfikację, i użytkownicy byli proszeni o opinie o mnie, a tu odrazu praktycznie, nie no nieźle xD

 

Przepraszam bardzo, ale czy podważasz decyzje Global Moderatora? Chyba zaiste jest to że nie każdy przechodzi test zwłaszcza przy naszych wymaganiach. Dajemy szanse tym co trzeba. Proszę szanować decyzje.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ! :D


Chciałbym ponownie dołączyć do grona Moderatorów. 


- Mam 120 postów więc moje wiedza na temat androida jest dosyć spora lecz ciągle sie ucze :)


- 0 punktów ostrzeżeń


 


Proszę o rozpatrzenie mojego zgłoszenia :) 


Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Twoja prośba została rozpatrzona pozytywnie, otrzymujesz test moderatora na okres do 4 tygodni w zależności od udzielania się na forum; jakie działy by Cię interesowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranga zostanie Ci przydzielona wkrótce, czas oczekiwania na otrzymanie rangi do 24 godzin ;)

Witamy w zespole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wprawdzie nie mam 100 postów ale jesem bardzo doświadczonym użytkownikiem Androida (na razie tylko jeden model) i mógłbym wspomóc jako moderator. Pochodzę z innego forum (inny nick adagio), pomogłem wielu osobom jeśli tylko umiałem i jak wcześniej pisałem mam duże doświadczenie i chciałbym je dalej rozwijać. Postaram się być aktywny jak to tylko możliwe, dbać o porządek i pomagać innym. Mam nadzieję, że moja kandydatura zostanie przyjęta. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CyanowySamsung Twoje zgłoszenie zostało przyjęte, do 24h dowiesz się finalnej decyzji o przystąpieniu do nas jako test-moderator ;)


Twoje zgłoszenie zostało przyjęte, otrzymujesz test-moderatora na okres próbny do 4 tygodni, w zależności od stopnia udzielania się na forum, w ciągu 48 godzin otrzymasz rangę Test Moderatora,

Witamy w zespole :)

PS:Napisz jakie działy by Cię interesowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ja przystąpić ; )

Mogę ja przystąpić ; )

Bardzo znam sie dobrze na Androidzie, lubię pomagać, mam tylko 81 postów, ale na forum siedze prawie codziennie ( jak mam wolny czas ) i chciałbym przystąpić do #Test_Moderatora ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałeś coś zj..

Ja go wgrywałem na NFC i bootloader był.

 

post-1-0-33986100-1438501073_thumb.png

 

Sugieruje najpierw poprawić słownictwo i poprawność podczas tworzenia nowych postów. Oczywiście ostateczne zdanie należy do @PeliKan

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gif123123.png

Sugieruje najpierw poprawić słownictwo i poprawność podczas tworzenia nowych postów. Oczywiście ostateczne zdanie należy do @PeliKan

Sorry, ale nie oto chodziło ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin się czyta również jako zwykły użytkownik niekoniecznie z rangą, tak wiem też go wcześniej nie czytałem ale przeczytałem i tobie też to radzę ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bANIKGames obowiązkiem oczywistym, zgłaszając swoją kandydature tutaj na forum, jest także przeczytanie regulaminu, bo prawda jest taka że moderator ma świecić przykładem dla innych, także jak chcesz dołączyć do nas to radzę przeczytać regulamin, bo to szybko wyjdzie w praniu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bANIKGames Proszę spodziewać się finałowej decyzji przyjęcia do 24h od momentu zapisu tego posta

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@L0LEK Zostajesz awansowany na moderatora, w ciągu do 24h zostanie Ci przydzielona ranga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • NeoCM zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności