Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Dołącz do zespołu CyanogenMod.pl - stanowisko moderatora


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Zgłaszam się na ochotnika :) 

25 postów - jest 

WIedza o Androidzie - jest

Przestrzegam regulaminu

Interesuje mnie dział Samsunga/Sony albo HTC

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie mam szans raczej biorąc pod uwagę ilość postów, natomiast staram się często udzielać. 2 punkty warna zostały mi przyznane przez mój głupi błąd, staram się przestrzegać regulaminu.

Znajomość Androida jest, bez fałszywej skromności czuję się bardzo dobry jeśli chodzi o flashowanie i formatowanie przez KDZ telefonu LG E400. Proszę o rozpatrzenie i przyjęcie prośby po dowolnym terminie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jeszcze, jaka kategoria... Co do LG to sporo już jest. Choć mogę dodawać ROMy ze źródłowego XDA. Natomiast przy K&M mogę zrobić sporo, bo cały czas kombinuję. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawać możesz wszędzie, nie ma wytyczanego co jest twoje, a co moje.. Tylko chodzi o uprawnienia Moderatora (co chcesz) Jeżeli będziesz mocno aktywny np w przyszłości... możesz mieć nawet i global mod na wszystkie działy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NeoCM Nieee, uważam, że to za dużo szczęścia. ;) tym bardziej, że zajmuję się urządzeniami, które kupiłem i które używa(łe)m, żeby informacje były jak najbardziej wiarygodne. Ponieważ idę do dobrego technikum, z dobrą opinią i niezłą przyszłością będę miał może szansę na kupowanie kolejnych modeli.

@Pawliniak, postaram się. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszędzie wkładam nos. I wiem jak każdy model (prócz tych nowości co są) zrootować, jak wgrać CWM itp 

To moja działka. 

A nie zamykam sobie horyzontów, tym bardziej, iż metody są podobne a różnią się szczegółami. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo ich nie zamykam, natomiast wiem, że jak podam niepotwierdzone informacje, po prostu będę (w sumieniu) odpowiedzialny za wszystkie uceglenia telefonów. :/

Chciałbym poprosić o rozpatrzenie. :)

- koniec tygodnia nadszedł

- więcej poradników / ROMów / Modów raczej nie będzie, natomiast spróbuję coś jeszcze wrzucić. ;)

Wczorajszy dzień był bardzo, oj bardzo aktywny. @Pawliniak zna szczegóły. :P

Proszę więc o decyzję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że Neo mnie skusił to postanowiłem się zgłosić na stanowisko moderatora. Wiedzę na temat androida mam, lecz mała ilość postów, (jak na razie) ponieważ po prostu od niedawna się udzielam.

Głównie zajmuję się soniakami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • NeoCM zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności