Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Galaxy Note] Nie działa WiFi po wgraniu CM11


beksajt

Pytanie

Cześc,

Wgrałem dziś CM11 na swojego N7000 i jestem zadowolony. Jest tylko jeden problem: nie działa WiFi. Telefon normalnie wykrywa sieci, ale z żadną nie mogę się połączyć... Wipe nie pomaga. Wcześniej miałem stocka 4.1.2 XXLSZ

 

Wersja CM 11-20140311

Kernel z którego wgrywałem to raw_kernel_r5_k44

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

spokojnie :P

zaczynam od stocka 4.1.2 ze stockowym kernelem itd.

flashuje kernel raw_kernel_r5_k44 przez stockowe recovery, co daje mi roota i TWRP

potem robie wszelkie wipe (w tym format system) i wgrywam

cm-11-20140312-NIGHTLY-n7000.zip oraz gappsy.

 

wszystko elegancko się flashuje i po restarcie mam już CM11 oraz CWM w wersji 6.0.4.7 i niedziałające WIFI. Jeśli przeflashuję jakikolwiek inny kernel (np. raw_r5) przez CWM wywala błąd po włączeniu tel. ("Niestety, proces com.android.systemu został zatrzymany.").

 

Czytałem, że nietylko ja mam taki problem i podobno pomaga coś takiego:

 

Download SQLite Debugger (free in play store). Open the app, then open Setting Storage, then Settings.db, then Global, then scroll down to wifi_display_on and edit the value, change it to 0. Reboot and then you should have wifi working again.

 

lecz przy kroku "then Global, then scroll down to wifi_display_on" nie ma tyle opcji żeby scrollować i brak "wifi_display_on"

kończę pracę i jutro od rana zaczynam znów walczyć

 

pozdrawiam i dzięki za pomoc

 

 

EDIT.

Już sobie poradziłem. Pomaga zrobienie jeszcze raz wipe wszystkiego w CWM

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czy to pomoże, ale sporo osób instaluje CM 11 ze stocka po wgraniu przez ODIN-a CWM zmodyfikowanego przez Philz-a 

Ono jest na CWM, Ja mam na xperii z wersję 6.0.4.7-wydaje mi się, że u ciebie też taka bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności