Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Xperia L] Odblokowanie Bootloadera


NeoCM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Robię pokoleji jak jest napisane. i nie działa pkt 12. Pali się niebieska dioda i nic się nie dzieje. Kilka pytań, bo instrukcja jest nie kompletna.

1.Skąd wziąć sterowniki USB i do czego mają być? 

2. Czy we flashtool tez muszę jakieś sterowniki ustawić?

3. I czy po podłaczenie kabla USB do tel mam trzymać vol up czy down??? bo już rożnie widziałem.

 

właczylem debugowanie USB, zrobiłem roota dla 4.2.2. z LB i backup kluczy DMR czy jakos tak. teraz chce go odblokować i nie mogę.

 

 

i jeszcze takie coś mi wyskoczyło we flashtool. 

 

09/053/2015 21:53:46 - INFO  - Please connect your device into flashmode.
09/053/2015 21:53:56 - INFO  - Device connected in flash mode
09/053/2015 21:53:57 - INFO  - Opening device for R/W
09/053/2015 21:53:57 - INFO  - Device connected in flash mode
09/054/2015 21:54:11 - INFO  - Processing loader.sin
09/054/2015 21:54:11 - INFO  -     Checking header
09/054/2015 21:54:11 - ERROR - Processing of loader.sin finished with errors.
09/054/2015 21:54:11 - ERROR - 
09/054/2015 21:54:11 - INFO  - Your phone bootloader cannot be officially unlocked           tzn. ZE NIE MOGE GO ODBLOKOWAC???
09/054/2015 21:54:11 - INFO  - You can now unplug and restart your phone
--------------------------
 
Odblokowałem za pomocą fastboot'a. w oknie był napis "okay" succes i time. ale teraz tel się włącza. pojawia się logo sony pozniej T-mobile i sie zawiesza. nic się nie dzieje, nie można wyłączyć, trzeba wyjąć baterię. co teraz zrobić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż mam problem z przejściem telefonu w tryb flashmode. Za pierwszym razem podczas podłączenia go w ten tryb komputer szukał sterowników, ale żadnego nie znalazł. Odłączyłem go, poprzez flashtool zainstalowałem sterowniki flashmode i fastboot i spróbowałem kolejny raz. I nic. Teraz w ogóle nie reaguje na wejście w ten tryb, a komputer nie widzi jego, aby zainstalować jakieś sterowniki w tym trybie. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, za którymś razem z kolej dostałem komunikat OKAY- czyli chyba się powiodło, jednak teraz telefon dostaje bootloop. Muszę wgrać stock od nowa i znów próbować odblokować bootloader? Czy trzeba coś zrobić z telefonem po udanym odblokowaniu bootloadera i odłączeniu kabla przed 1 uruchomieniem telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności