Cze艣膰, je偶eli nie wiesz jak zacz膮膰 swoj膮 przygod臋 na forum sprawd藕 koniecznie te聽tematy!聽

Pierwsze kroki - Gdzie napisa膰 sw贸j problem oraz jak znale藕膰 tutorial.

Jak mog臋 podzieli膰 si臋 swoj膮 wiedz膮 tworz膮c poradnik?

Welcome to Forum Android | Forum.CyanMod.pl

Zarejestruj si臋, aby uzyska膰 dost臋p do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu si臋, b臋dziesz w stanie przyczyni膰 si臋 do tego miejsca, przedstawiaj膮c w艂asne tre艣ci lub odpowiadaj膮c聽na istniej膮ce聽problemy. B臋dziesz w stanie dostosowa膰 sw贸j profil, otrzymywa膰 punkty reputacji jako nagrod臋 za dodan膮 zawarto艣ci, a tak偶e komunikowa膰 si臋 z innymi u偶ytkownikami za po艣rednictwem prywatnej skrzynki聽plus wiele wi臋cej! Ten komunikat zniknie po zalogowaniu si臋 :)

73 post贸w w tym temacie

Nie znajdziesz bo sam szuka艂em. M贸j model to Motorola Moto X Play Lineage OS 14.1

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Sprawdze wiecej przez weekend.

Panowie dodalem nowy profil, rewelacyjny, zaje.... i wogole馃槬馃槀馃槀 Skonczylem dzis prace o 2 w nocy i nie moglem spac, dlatego tez pobawilem sie troszke viperem. Zapraszam do przetestowania i podzielenia sie swoimi spostrzezeniami馃榿. Profil z glebokim basem i dosc wzmocniony dzwiec, sprawdzi sie tylko na dobrych sluchawkach lub glosnikach.

Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj

Dzis w nocy byl update do 2.93 a jutro zaraz po pracy sam bede testowac馃榿

Update do 2.94

Ja tak dodaje te updaty ale powiem wam szczerze ze jak czytam problemy uzytkownikow to az odniechciewa mi sie flashowac nowe builidy. W mojej opini 2.3.3 jednak to najstabilniejsza wersja. Arise team utrzymuje ze kazdy update to stabilna wersja ale w takim razie po co ich az tyle. Czasem jednej nocy wychodza np. dwa. Ja juz jestem na 2.3.3 od bardzo dawna i powiem wam ze chyba odpuszcze sobie flashowanie nowego builidu馃榾 Jakby jednak cos sie zmienilo to dam znac i napisze co mysle 馃構

聽A tutaj dozuce temat z profilami itp.

Udost臋pnij ten post

A wiec dostalem update romu i przesiadlem sie na 2.94, wszystko dziala elegancko

Screenshot_20170329-203930.png

Screenshot_20170329-203943.png

Udost臋pnij ten post

A wi臋c zosta艂o mi zrobi膰 co trzeba. Tylko pytanie czy za ka偶dym razem musz臋 flashowa膰 rzecz, kt贸ra powoduje, 偶e Kernel jest pob艂a偶liwy czy tylko raz i co update instalowa膰 A.R.I.S.E?

Udost臋pnij ten post

Ale wczoraj widzialem, jest update do 3.07. Bede flashowal ale dopiero w weekend. Muszs sflashowac update romu i pozniej nowy builid arise. Sluchaj kernel musi byc caly czas poblazliwy i musi sie taki botowac. Tam w instalerze arise aroma teraz jest nawet taki skrypt ktory zmienia na poblazliwy ale czy dziala....? Nie mam pojecia bo moj kernel przychodzi z romem juz poblazliwy. Aaaa i testowalem arise na najnowszym lineage os i tez dziala馃榿馃榿馃榿 polecam sflashowac viper arise + am3d ziarne. Nic wiecej, ta konfiguracja dziala na 100% i jak dla mnie w zupelnosci wystarczy.

A nieee, ten update to beta test wiec nie ma update.

Udost臋pnij ten post

Czyli co polecasz wgra膰 ten skrypcik A.R.I.S.E i am3d?

Udost臋pnij ten post

Zaczekaj bo mecze si臋 z 艣wie偶ym updatem. Nie ma aromy tylko trzeba edytowa膰聽arise_customize.聽

Jak go zacytuj臋 to Ci go pode艣l臋聽

Udost臋pnij ten post

OK to czekam.

Udost臋pnij ten post

Powinno

Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

Udost臋pnij ten post

17 godzin temu, Casper Patrick Fume napisa艂:

Note 3 Lineage OS 14.1 dzia艂a ?

Dziala na wszystkich telefonach i wszystkich romach. Jedyne wymagania sa takie jak napisane w temacie.

Cyanowy lenowo jaki masz model telefonu? Procesor mam na mysli... pochodne do snapdragon?

Udost臋pnij ten post

Motorola Moto X Play na Snapku.

Udost臋pnij ten post

To masz tutaj najnowszy builid. Pobierasz i wklejasz plik prop do pamieci wewnetrznej i flashujesz. To konfiguracja bibliotek tylko dla snapdragona. Korzystajac z mojego propa sflashujesz:

Viper Arise 2.5.0.5

Am3d

Arkamys

TollBox

Dts client

Ape music

Biblioteki dzwiekowe Asusa

arise_customize.prop

NIE ODPOWIADAM NA PYTANIA DOTYCZACE TEGO POSTU. JEST TO ARISE NAJNOWSZY BUILID BEZ AROMA INSTALLER DLATEGO NIE MA GO W TEMACIE. NIE BEDE KONFIGUROWAL PROPA DLA KAZDEGO Z OSOBNA. ZA DUZO PISANIA W INSTRUKCJI. BEDZIE AROMA TO DODAM.

PRZEPRASZAM

Masz tu jeszcze link do profili te podpisane am3d fajnie dzialaja z am3d.

Udost臋pnij ten post

Dzi臋ki zajm臋 si臋 tym przy najbli偶szym update systemu :)

Udost臋pnij ten post

Instalacja zako艅czona nie powodzeniem. Kto wie czy nie rozwali艂o mi systemu :P

Udost臋pnij ten post

Jakim niepowodzeniem? Dlatego backup to podstawa馃榿 ja szczerze mowiac jeszcze nie mialem nigdy problemow z flashowaniem arise, czy to na lineage os czy na touchwiz.

Udost臋pnij ten post

Tzn. 偶e ja co艣 namiesza艂em. Napisz mi gdzie mam wklei膰 arise customize.prop? Mo偶liwe, 偶e ja to 藕le zrobi艂em.聽

Udost臋pnij ten post

Mo偶esz mi napisa膰 co dok艂adnie zrobi艂e艣? Ja w teorii zaflashowa艂em zip i tyle i wywali艂o b艂膮d niepowodzenie i pokaza艂o 艣cie偶k臋.

Gdzie mam ten plik .prop wrzuci膰? Bo zaczynam rozumie膰 w czym rzecz, a ty mi nie wyja艣ni艂e艣 o co chodzi. Dlatego mi nie idzie instalacja

Udost臋pnij ten post

Godzin臋 temu, Casper Patrick Fume napisa艂:

Mi na Note 3 7.1.1 uda艂o sie thx ! A jest moze na andka 7.1.1 Xpossed ?

Na Nougata jeszcze nie ma Xposed.

Udost臋pnij ten post

Panie i panowie rozwi膮za艂em chyba problem. Wystarczy, 偶e pobra艂em i zainstalowa艂em samo ViperARISE 2.5.0.5 po czym zainstalowa艂em plik od Tre艣膰 widoczna tylko dla zalogowanych u偶ytkownik贸w. Zaloguj si臋 lub Zarejestruj 聽i... Przesz艂o. Nie musia艂em .prop robi膰. Zobaczymy jaki skutek b臋dzue.

Niestety to nic nie da艂o. Poddaj臋 si臋.

Udost臋pnij ten post

Dnia 6.04.2017 o 19:31, Casper Patrick Fume napisa艂:

Mi na Note 3 7.1.1 uda艂o sie thx ! A jest moze na andka 7.1.1 Xpossed ?

3.09? Czy aroma 2.94?

Udost臋pnij ten post

Niestety nie b臋dzie wi臋cej update z Aroma Installer. Tylko z customize prop tak wi臋c to ostatni oficjalny update z Aroma.

Je艣li kto艣 zainteresowany to tutaj linki do poradnik贸w. Za du偶o mo偶liwo艣ci konfiguracji dla ka偶dego z osobne. W tym bolidzie dzia艂a na restrykcyjnym itp. Zapraszam do lektury 馃榿馃榿馃榿

Udost臋pnij ten post

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋 lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 dodawa膰 komentarze

Dodaj konto

Za艂贸偶 nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz ju偶 konto? Zaloguj si臋 tutaj.

Zaloguj si臋 teraz