Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Co po roocie


tovim

Rekomendowane odpowiedzi

Juz wiem, ale problem tkwi w tym jakie aplikacje moge usunac, a jakie nie wersja androida 4.2.2 sa tutaj jakies nazywy typu secomadowloadprovider.odex i masa podobnych jest moze jakas strona na ktorej znajduje sie jakas lista pod androida 4.2.2 gdzie mozna zobaczyc aplkiacje ktore mozna usunac ? lub cos innego ktos musial sie dowiedziec jakie mozna usunac aplikacje a jakei nie PS mam takze z tego forum aplikacje root explorer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde... no nwm co można usunąć ja na SGS3 usuwałem te aplikacje których nie używałem aplikacje typy s voive s memo game hub samsung apps group play flip board allshare play chaton tallback to tyle ile pamiętam ale można chyba jeszcze więcej usunąć te aplikacje co podałem są bezpieczne do usunięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można jeszcze usunąć dual clock analogowy i cyfrowy  mobile print  polaris viewer  s sugest funky clock video hub  yahoo news  i jeśli nie używasz animowanych tapet to jeszcze: windy weather live wallpaper picker phase beam bubbles luminous dots deep sea i jak nie używasz pogody to jeszcze weather daemon i weather main 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj tu listę tego co masz(ta, wiem sporo tego, ale będzie łatwiej). Moja mama go ma, wyczyściłem ze zbędnych apek, zainstalowałem nova launcher i MonsterUI i działa nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie, ale jak patrzę na posty w tym temacie typu "nmzc", "aa spk" to się zastanawiam, czy to jeszcze forum dyskusyjne, czy jakiś komunikator dla "gimbazy".

 

No jakiś poziom wypadałoby zachować pisząc... Nie wiem czemu moderatorzy nie zwracają na to uwagi.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Root, seeder, Xposed, Greenify i tb.

Sporo jest opcji kombinacji po zrootowaniu telefonu z Androidem.

Zależy co autor tematu chce zrobić z danym telefonem. I jaką ma specyfikacje ten telefon

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

 

Posiadam Xperię M2, zrootowałem sobie telefonik, i zastanawiam się co powinienem zrobić, aby przyspieszyć działanie aplikacji (głównie gier) jak i samego systemu, oraz wyeliminować zacinanie. Może jakieś podkręcenie procka, albo pamięci. Co możecie poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności