Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG Optimus 4X HD P880] ROOT i Instalacja CyanogenMod


Szeregowy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam touch recvoery i też najnowsze. 

Te, które jest na forum.

 

U ciebie tak może być, bo instalowałeś z managera.  (tak mi przynajmniej logika podpowiada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem Odblokowałem Bootloadera zrootowałem go mam wersje V20A jak chce wgrać CWM przez all in one to tylko ERROR . A jak chce przez rom manager to przy włączaniu cwm się pokazują te dwie czerwone linijki ... :< 


A KDZ nawet nie wyłączam ... bo co próbę instalowania cwm mój tel łapie błąd  i się nie włącza :< 


dobra dałem rade mój błąd powiedzcie mi tylko czy przez  recovery to all in one da rade wgrac cm ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Sorry za pewnie banalne pytania ale przed instalacją CM chcę się upewnić:

- można przed całym procesem zrobić backup a po instalacji CM odtworzyć wszystko?

- jeśli nie to można coś zrobić z programami za które zapłaciłem np. Aqua Mail czy Swype? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić backup - jest taka opcja w każdym recvoery.
W razie problemów możesz ja przywrócić.

 

Tylko nie przywracaj backupu ze stocka na CM, bo uwalisz telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej hej, sprawa ma sie tak: nie jestem pewien do końca czy mam wszystkie sterowniki, coś tam instalowalem, okaże się za chwilę poniewaŻ jakoś mnie oświeciło i sprawdziłem czy mam odblokowanego bootloader i okazało się że nie...a kierowalem się tą sugestią z pierwszego postu ze wersja romu v20b ma go odblokowanego...dzięki za wskazanie na sterowniki, będę działał i poinformuję o wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem przy instalacji CM, wciskam przycisk POWER, by zainstalowac CM. Wciskajac ten przycisk wychodzi mi do pierwszej " strony", czyli tam, gdzie jest reboor system now, install zip, wipe data itd. Za to wcisniecie przycisku HOME powoduje wejscie jakby w ten folder CM. Nie wiem, co mam zrobic. Prosze o szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jestem w tym recovery i chce zaintalowac CM, CM rozpakowalem, znaczy ten plik Zip rozpakowalem i normalny folder skopiowalem na karte. Nadal jest to samo. Czyli w recovery wchodzi mi do tego folderu CM, akceptuje przyciskiem HOME.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proces instalacji wygląda tak
http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/topic/1466-jak-instalowa%C4%87-romy-za-pomoc%C4%85-funkcji-cwm-clockworkmod-recovery/

 

Musisz pobrać rom CM http://download.cyanogenmod.org/?device=p880

Wrzucasz plik na kartę pamieć

Wchodzisz w cwm recovery
i flashujesz.

Oczywiście pakiet gapps też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie powinieneś wciskać power?

Home jest tu dotykowy nie nie powinien działać.

Pro po musisz mieć wersję CWM 6.0.4.X - na starszych dostaniesz błąd abored 7.


A ty instalujesz przez rom manager?

Jak w tym poradniku?

Musisz najlepiej RĘCZNIE! 

Wyłączasz urządzenie

Klikasz Power i Volume+ i wchodzi CWM recvoery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak robie, zflashowalem recovery w ROM MANAGER. Pozniej wszedlem do recovery majac juz w telefonie CM i Gapps. Zrobilem te wszystkie wipe data itp. Pozniej install zip, szukalem CM, wcisnalem HOME, by zaakceptowac ( wciskajac POWER cofa mi do poprzedniej "strony"). No ale wciskajac HOME wchodzi mi do zawartosci tego folderu CM, czyli META-INF i system. Czyli HOME-akceptowanie, POWER-cofanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telfon mi sie wlacza juz minute, cholera no. Pomocy


TAK


Zaisntalowalem recovery installer gdy wszedlem w niego sa tam jakies chinskie znaki. Wcisnalem pierwsza opcje, pozniej druga. Po wcisnieciu drugiej opcji, telefon sie zrestartowal i sie wlacza juz z 5minut. Pomozcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrać ROM

CM-11
Gapps

reboot
 

Więc
wipe cache
wipe data

Install zip from  externalsd /sdcard
Choose zip...
Wyszukujesz plik i klikasz install
 

To samo z gapps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności