Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG Optimus 4X HD P880] ROOT i Instalacja CyanogenMod


Szeregowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nie dam rady. Już kilka razy chciałem ten telefon rozj**** o ścianę albo ulicę. Po wgraniu androida 4.1.2 już totalnie zaczął się zawieszać i ledwo działa.

Starałem się. Chciałem zrobić wszystko według instrukcji z pierwszej strony i naprawic to gówno.

Jednak nie daję rady, kilka rzeczy idzie źle i po mimo kilku prób, nie mam cierpliwości.

Pomoże mi ktoś ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Uruchom dialer połączeń i wpisz : 3845#*880#

2. Następnie wybierz bootloader unlock check > bootloader unlock check > unlock

3. Jeżeli pojawi się informacja UNLOCKED - masz odblokowanego bootloadera.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radq96 lub podepnij urządzenie w trybie download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Zrobiłem wszystko do -Kiedy mamy już zainstalowaną aplikacje, wchodzimy w nią i instalujemy CWM Recovery dla naszego LG P880(Potwierdzamy komunikat od Super User)

i coś takiego wyskoczyło:

sosrgi.jpg.831cb9577c6a1bd106cb790737b87

Jak to naprawić?

Edytowane przez Pawliniak
Zdjęcia dodajemy jako załącznik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Postępując zgodnie z instrukcją zmiaeszczoną w pierwszym poście prawie uglebiłem sobie telefon.

Posiadam LG 4X HD.

Zanim zainstaluje się CWK należy najpierw odblokować bootloader. Niestety w zamieszczonej tu instrukcji nie ma o tym ani słowa.

W przeciwnym wypadku czeka was to co mnie:

I długa walka o wskrzeszenie telefonu.

Autorze tej instrukcji- następnym razem zamieść poprawną instrukcję, bo pewnie nie jedna osoba uglebiłą sobie przez to telefon.

Udało Ci się naprawić ten problem? 

Mam to samo  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie najpierw się czyta dział ROM'y & Modyfikacje i tam po kolei się idzie, a nie zaczyna od tego tematu jak ten, bo potem nie dziwne, że macie takie problemy. Wybaczcie, że napiszę to w taki sposób: Myślenie nie boli. Amen.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie najpierw się czyta dział ROM'y & Modyfikacje i tam po kolei się idzie, a nie zaczyna od tego tematu jak ten, bo potem nie dziwne, że macie takie problemy. Wybaczcie, że napiszę to w taki sposób: Myślenie nie boli. Amen.

Po co pisać takie wywody jak nie jest to odpowiedzią na pytanie?

Chcesz/umiesz pomóc to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymx34

 

Po to, żeby zwrócić uwagę, że popełniasz błąd i kroki należy kierować po kolei i robić jak trzeba, a widzę, że popełniasz błąd. Zresztą nie będę wdawał się w dyskujsję, bo zrobi się OT. Tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do problemu, jest to przez nie właściwie odblokowany bootloader/wcale nie odblokowany,

Moja rada?

Wgrac stocka przez lg flashtool 1.5

Dac mu z 3min niech sobie pochodzi i odblokowac bootloader, polecam metode z revised-p880, jest tu na forum poradnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam jestem tu nowy mam lh 4x hd robie to po koleji jak w opisach sterowniki zainstalowane itd wprowadzam  telefon w tryb stock recovery(Power + volume down biore  opcje "Apply update from ADB i wyskakuje komunikat ,, now sendteh package you wan to apply to the device with abd sideload filename 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.10.2015 at 10:00, szymx34 napisał:

Udało Ci się naprawić ten problem? 

Mam to samo  :wacko:

witam mamtosamo jak to naprawiles 

witam jestem tu nowy mam lh 4x hd robie to po koleji jak w opisach sterowniki zainstalowane itd wprowadzam  telefon w tryb stock recovery(Power + volume down biore  opcje "Apply update from ADB i wyskakuje komunikat ,, now sendteh package you wan to apply to the device with abd sideload filename 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek830 to oznacza że nie masz sterowników zainstalowanych poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moze i tak mam system windows 10 64bit jak zsychronizuje z komputerem raz łaczy się raz nie 

ogólnie mam problem taki ze nie moge wejsc w recovery jak chce go właczyc w trybie recovery czyli  Power + volume down pokazuja mi sie coś takiego 

lg4xhd.jpg

Prosiłbym o pomoc co zrobić zeby było ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest w tym, że ja nie wiem co ty robisz.. A piszesz w temacie o CM 11. 
Domniemam, iż próbujesz wgrać custom rom.
Jeżeli jest inaczej to piszesz w niewłaściwym dziale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniek830 stan bl sprawdzasz na stocku przez kod serwisowy, lub wchodząc do bootloadera (tryb fastboot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności