Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[LG Optimus 4X HD P880] ROOT i Instalacja CyanogenMod


Szeregowy

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem ten błąd.

I naprawdę jest dziwny. Pierwszy raz się z nim spotykam. 

 

Kolego a ty formatowałeś kartę pamięci?

Bo co innego robiło by problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, sam sie dziwie, dlaczego byly problemy. Za chwile bede instalowal CyanFox 2.0.2 i zobaczymy, co z tego bedzie. :D


Przy instalajci CyanFox'a mam zrobic wipe data, wipe cache dalvik i wipe cache partition??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, juz to wylaczylem :D


Mam problem, zainstalowalem sobie Apex Launcher i przy przewijaniu stron na pulpicie, pasek notyfikacji zamiast byc przezroczysty robi sie czarny ( podkreslam, tylko PRZY PRZEWIJANIU STRON!!) co moge zrobic? Na domyslnym launcherze od Google tak nie ma.    ROM CyanFox 2.0.2 ( Android 4.4.2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rom ci zostawi wyczyści ci wszystko co zrobiłeś po włączeniu telefonu

 

masz wyjaśnienie tego:

- REBOOT SYSTEM NOW - wybór opcji powoduje ponowne uruchomienie urządzenia

- APPLY UPDATE FROM SDCARD - wybierając tą opcję możemy zainstalować modyfikację z pliku update.zip

- WIPE DATA/FACTORY RESET - wybór powoduje przywrócenie ustawień fabrycznych urządzenia

- WIPE CACHE PARTITION - opcja czyści pamięć podręczną (cache)

- INSTALL ZIP FROM SD CARD - umożliwia instalację modyfikacji z archiwów .zip. Po wybraniu tej opcji na ekranie pojawi się kolejne menu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie to teraz ja mam problem. Zachcialo mi sie zabawy i zmian to teraz mam problem. Probowalem ogarnac zgranie tego wszystkiego na telegon i sprawa wyglada nastepujaco : Telefon nie chce mi sie wlaczyc ( caly czas wyswietla sie logo LG ), opcja vol down i power nie dziala ( wyskakuja magiczne dwie czerwone linijki ) i nie mam pojecia jak to ogarnac :/ czy ktos jest w stanie mi pomoc chociaz uruchomic telefon ?? Z gory dzieki za wszelka pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem. Robiłem All in One wg tutoriala krok po kroku i zatrzymałem się na 

 

Wyłączamy telefon i ponownie wchodzimy w Recovery(Power + volume down)

Nie mogę włączyć telefonu ani Recovery, próbowałem Vol + i Power, oraz Vol - i Power (wyskakuje Error: boot image signature).Włącza się już 5 minut i zatrzymałem się na logu LG. Pomocy!

Wgrywałem "cm-11-20140405-NIGHTLY-p880 nightly"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności