Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Który telefon najlepszy?


Tylko HipHop

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Huawei P8 Lite to świetny telefon. Miałem go dopoki mi nie spadł podczas jazdy na rowerze :/ Wszystko chodzi płynnie, dobre aparaty, muzyka mogłaby być lepsza, bo glośnik jest sredni. Do nakładki trzeba sie przyzwyczaić, ale jest bardzo przyjemna w obsłudze. Wygląd jak dla mnie też świetny, ale to kwestia gustu, no i na plus opcjonalny dualsim. Telefon nigdy mi sie nie nagrzewał, nawet jak rozmawiałem przez messengera ponad godzine. Zawsze był przyjemnie chłodny. Tylko bateria troche slaba, bo 1 dzień bez ładowania tylko wytrzyma, ale to zależy jak jak kto uzywa. Ogólnie polecam i niedługo sam wróce do tego telefonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ta tańsza wersja Redmi 3 nie jest zła. Nawet jeden z modów zatsanawiał się nad jej kupnem

P8 lite nie jest złe ale w porównaniu miui vs emui emui zostaje daleko w tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I dalej się nad nim zastanawiam. Jak mnie zetka zawiedzie po całości to zmienię ją właśnie na Redmi 3. Zainteresowalem się nim głównie z powodu baterii(4100mAh!) potem spojrzalem na specyfikację i nie różni się wiele od właśnie mojej Z1c. A do tego ten system bardzo mi się podoba, akurat mam zainstalowane miui 7 więc wiem co mówię. Telefon wart uwagi wg mnie i wg wielu opinii.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Note 2 niebardzo bo ma niezbyt chwalonego mediateka. Redmi 3 ma popularnego snapdragona(niestety nieco starszawego) i ogromną baterię 4100mAh i niby ma jakieś programy do optymalizacji ale już inne.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie no pytaj ile chcesz. Mediatek jest sam z siebie niezbyt dobry głównie ze względu na wsparcie. Miałem kilka urządzeń z mediatekiem i nie wspominam ich dobrze. Co innego snapdragon. A g2 to zupełnie inny telefon nie ma co porównywać

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No nie wiem :/ planuje kupić lepszy tani telefon bo ze względów finansowych każdy telefon z androidem nadawał się do kosza po okresie mniej więcej pół roku :/ będę szukał porównania tych dwóch telefonów bo z tego co się orientuje to Xiaomi nie wydaje aktualizacji androida na swoje telefony tylko MIUI aktualizuje :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wydają aktualizacje androida i to dużo lepiej niż taki Samsung. Wypuścił aktualizacje do nowego androida nawet dla starszych modeli.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Samsung miał problem żeby s3 do kitkata zaktualizować :/ a wracając do tematu to dałby ktoś rade przeanalizować te dwa modele pod względem wydajności ?  Xiaomi redmi note 2 i xiaomi redmi 3 :D bo jest tyle modeli procesorów i innych rzeczy że pogubić się w tym idzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kolega ma Note2 i wydajnościowo te dwa tel nie różnią się zbytnio (oba spokojnie 52tys w antutu), ale jak chcesz modować to faktycznie Note3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności