Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia Neo V] Bootloop


dolec074

Pytanie

czesc mam problem. gdy właczam telefon to wyskakuje mi logo Sony a pozniej xperia po chwili telefon jakby sie sam resetował i znow wyskakuje to samo Sony i xperia. czy wie ktos o co chodzi ja troche zielony w tym jestem. wiec potrzebuje rady co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie wiem.... ? w pierwszej kolejnosci to bym podlaczyl do kompa pod sony pc companion i tam jest opcja napraw w zakladce support. Pobierze sie firmware zainstaluje wszystko od nowa (system). Jesli po tymnadal bedzie problem to sie pomysli [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

powiem tak ze nie mam nic wgl sterowniki do neo v mam zainstalowane gdy go włacze to komp go pokarze a pozniej znika

Pomocy !!!

Okey aaa mam pytanko czy moglo by sie tak zrobic ze mialem go wczesniej podłaczonego pod usb pozniej jak go odpiąlem to sam sie zresetowal i tak zostalo juz. jest to mozliwe ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sony pc, pozniej sekcja support zone, uaktualnienie oprogramowania (rozpocznij) pozniej napraw telefon. Nastepuje tam cale przygotowanie bla bla bla... I na koncu musisz wylaczyc telefon i podlaczajac go do usb musisz trzymac przycisk wstecz. Ja mam win 7 i wszystkie sterowniki mi wyszukal z automatu. Podlaczajac go w ten sposob wlaczy sie w trybie flashmod a jesli probujesz go normalnie podlaczyc do usb jesli zlapal bootlop to normalne ze go nie wykryje. Ja ta metoda naprawilem swoja xperie t ktora zlapala bootlop. Jesli nie chcesz wgrywac customa zadnego to sprobuj pierw tej metody jest bezpieczna i nie uwalisz telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jesli to wina braku sterownikow to jesli zainstalujesz flashtoola to z flashtoola mozesz zainstalowac sterowniki do danego modelu sony. Link do flashtoola masz tutaj http://www.flashtool.net/downloads_windows_prev.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A tu do firmware na neo v https://docs.google.com/file/d/0B_d8uWGbkaetX1IwdVdkaXJQRVE/edit

Zainstalowac flashtool, pobrany firmware w postaci pliku ftf wrzucic do katalogu flashtool/firmware klkasz start w win7 i po prawej na gorze jest twoja nazwa uzytkownika i tam klikasz i tam powinien byc katalog flashtoola tak jest u mnie w 32 bitowym. Jak juz to zrobisz to otwierasz flashtoola klikasz na czarna blyskawice wybierasz flashmode, pojawi sie okno i powinien byc tam juz firmware ktory pobrales wczesniej.

Klikasz na niego 2 razy i czekasz do momentu gdy wyswietli sie kolejne okno wtedy wylaczasz telefon trzymasz klawisz wstecz i podlaczasztelefon do usb caly czas trzymajac wstecz. Jak juz pasek zacznie sie przesuwac to mozesz puscic. I czekasz

A jak chcesz zainstalowac sterowniki to musisz przejsc do c/flashtool/drivers. I tam musisz zaznaczyc flashmode drivers i fastboot drivers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witaj, temat został poprawiony zgodnie z regulaminem. Następnym razem tworząc temat zapoznaj się z tematem Jak zakładać temat.

@DusieK upomniałem tylko koleżkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wkleilem mu poprostu link ze strony na ktorej byl firmware. Teraz ma dwie opcje a nie tylko jedna i wybierze sobie ta ktora jest bardziej zrozumiala. W czym wam to przeszkadza? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bo znalazlem mu firmware i tam byl film jak zainstalowac. Mam propozycje nie wypowiadaj sie za niego, a jesli masz z tym problem to nie czytaj moich postow. A w ogole kim Ty jestes zebym sie przed Toba tlumaczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No bo ja to rozumiem ze jesli jestes na forum to promujesz to forum bla bla bla itp. Ale ten uzytkownik sam napisal ze nie jest w temacie itp. wiec pomyslalem ze link do zrodla skad moze pobrac firmware przyda mu sie tak? Tymbardziej ze byl tam film. No ja jesli o cos pytam to cieszy mnie to jak ktos udziela zrozumialych odpowiedzi a jak juz jest link do filmu to jest jeszcze lepiej. A druga sprawa np. wiele uzytkownikow tutaj dodajacych romy czy cokolwiek innego czasem dodaje link do zrodla z xda. Dlaczego tego sie nikt nie czepil? Co to za roznica czy xda czy xperia firmware? To i to jest zrodlem z poza cyan.pl Uwazam ze jesli ktos o cos pyta mozna doradzic na rozne sposoby a uzytkownik sam wybierze co dla niego jest prostszym i bardziej zrozumialym rozwiazaniem. Kolejna sprawa to to ze co innego admin a co innego uzytkownik nie zwiazany z zarzadzaniem forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności