Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Sony] Nie będzie Xperii Z6! Koniec serii Z?


DaRkShAdOw

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko znaleźć kogoś, kto nie widział, albo nie słyszał, albo nie miał flagowca Sony. Do tej pory była to seria Z: Z, Z1, Z2, Z3, Z3+, Z5 i pochodne. Jednak to się zmieni! Sony informuje, że nie doczekamy się nawet Xperii Z6. Seria Z zostanie zastąpiona, przez starą serię X, jednak tym razem będą to flagowce.W wyglądzie niewiele się zmieniło. Ciągle będą tworzone w designie OmniBalance, tylko obudowa zostanie delikatnie wygładzona. Więc po co takie zamieszanie? Możliwe, że Sony chce zacząć od nowa. Xperie Z miały dość słabe opinie na temat niektórych czynników... więc seria X ma za zadanie poprawić wizerunek Sony, w tym celu zostanie wydłużony czas pracy na baterii, dany lepszy ekran, czy lepszy aparat.. Moim zdaniem, jest to dość głupie. Bo dajmy na to "Xperia Z", czy nie brzmi/wygląda lepiej niż "Xperia X". Dobra, może to czepianie się i w ogóle. A co wy myślicie, o takim działaniu Sony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to dobre posunięcie. Od Z do Z5 nie wiele się zmieniło. Mam nadzieje, że X będzie inny i nie będzie wychodził co pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KitLer ale.. :D

15 minut temu, DaRkShAdOw napisał:

Ciągle będą tworzone w designie OmniBalance, tylko obudowa zostanie delikatnie wygładzona.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zmiana jak najbardziej na plus. Miałem X8, później X10 i bardzo dobrze wspominam te modele, bardzo dobre jak na swoje czasy. X10 do dzisiaj jest piękna według mnie. :) 

 

No a tak poza tym... to tylko zmiana nazwy, nic wielkiego jakby nie było. :)

Ja czekam na zmianę stylistyki, to co zrobili przy Xperii S, P czy późniejszych to było genialne posunięcie. Jakby tak przywrócić ten przezroczysty, podświetlany pasek, i te kształty, tylko w bardziej wyrafinowanej formie, ze szkłem i aluminium zamiast plastiku... to byłby sztos. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle. Zgubiłem gdzieś grafikę. Zadowolę was samym tekstem:

LG

Sprzedaż G4 nie poszła zgodnie z przewidywaniami. Przy G5 musimy zmienić Design, dodać moduły i wymienną baterię. Ostatecznie przebudować nakładkę. Nasz smartfon musi w tym roku przebić samsunga!

SONY:

WINCYJ FLAGOFCUFFFFFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym się klócił że Sony chce więcej flagowców, z tych wszystkich to flagowy jest performance, który zastępuje Z6, i będzie dostępny od czerwca, więc tak patrząc około (no trochę mniej) rok po wydaniu Z5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś pomyślał. Bez sensu ciągnąć serię w nieskończoność. Wyobraża sobie ktoś wersję Z10 ? ;)

Z resztą słychać dookoła, iż Sony się nudzi. Więc musieli coś w tym kierunku zrobić.
A nie robią takich wynalazków jak w przypadku nowego LG G5, wyjmowana bateria "w taki a nie inny sposób" ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung to już w ogóle się zagalopował. Telefony są praktycznie identycznie. Jeszcze od wersji 1 do 5 jakoś się zmieniały. Ale ten model 6 i 7 hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KitLer Dokładnie! Mega prawdziwe, takie sztuczne nakręcanie hype'u na tego całego samsunga, który już dawno urósł do rangi bożka na miarę apple w świecie androidów.

Tylko że na portalu cyanmod też jest info jedynie o S7. :v

 

Jak dla mnie zarówno S6, jak i S7 wyglądają odpustowo... za bardzo się świecą, do tego te szkło mega się palcuje. Gdyby zastąpić tylną taflę na przykład satynowanym aluminium mogłoby być naprawdę spoko, chociaż jestem zdania że ten środkowy fizyczny przycisk to już przeżytek i do bólu wyeksploatowany przez samsunga motyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności