Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Galaxy S3 za Lumię 535?


KitLer

Pytanie

Witajcie. Na mojej rodzimej stronie z ogłoszeniami znalazłem ogłoszenie,  że ktoś chce lubię za galaxy s3? Warto się fatygować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Właśnie myślałem o Archidroidzie a później pobawiłbym się launcherami z touchwizem. Chyba, że znajdę jakiś dobry rok oparty o S6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wydaje mi się, by ktoś chciał zamieniać w pełni sprawnego S3 za Lumię :) Więc sprawdź dokładnie telefon przed wymianą. Musisz liczyć się przede wszystkim z tym że S3 ma już swoje lata, zapewne nie jeden upadek zaliczył więc mogą być problemy ze słabą baterią, ciągłym przegrzewaniem się, freezami itd.  Aczkolwiek zakładajac, ze ten egzemplarz będzie w pełni sprawny, to deal dobry. :) Wrzucasz jakiś custom rom i telefon lata jak nowy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
21 minut temu, Kamikz napisał:

Nie wydaje mi się, by ktoś chciał zamieniać w pełni sprawnego S3 za Lumię

Czy ja wiem.. niektórych android doprowadza do ..chyba nie muszę kończyć. Bywają tacy, że mieli ciągle lumie, raz wzięli androida i znów chcą powrócić do lumii. A 535 nie jest zła. 4-rdzeniowy snap, 1gb ramu, aparat 5, duży i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

2 GB*

Tak. Tylko zastanawiam się co ze wsparciem. Niby jest CM 13 ale czy jest jeszcze jakaś przyszłość?

Lumia poszła do... mojego taty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hahah czyli się z nią nie rozstajesz teoretycznie :D A ze wsparciem faktycznie może być ciężko, ale specyfikacja wystarcza na dobrą wydajność na stock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No taa...

 

 

 

Przechodzi do Orange i chciał wziąć smartfona w końcu. Ale nie pozwolę na smartfona z orange xD. Dlatego dla niego lepsza będzie Lumia :D

 

a Z1c z uszkodzonym wyświetlaczem? Bawić się w ogóle w coś takiego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

jeśli dałbyś radę zmienić, co jest trudne, to why not, tylko support średni niestety :/ ale jest dużo modów na stock, tj. nagrywanie w 4k, inteligentne podświetlenie i inne bajery z z3/z5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oficjalinie mam S3 LTE. Wszystko na miejscu. Gość dorzucił w pieron akcesoriów i kupiłem po dość dobrej cenie tj. 480 zł. Teamt zamykam. A jak coś to zapraszam Priv ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności