Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jaki telefon do 1000-1100 zł?


CyanowyLenovo

Pytanie

Panie i Panowie.

 

Nadszedł czas, żeby odesłać s2-jkę na emeryturę, lecz mam mały problem, bo w dofinansowaniu mogę dostać 700 zł + moje pieniądze z budżetu czyli maksymalnie 400 zł. Co byście doradzili, co bym chociaż przez 2, a może 3 lata nie zdenerwował się zbyt szybko na fona? Moje wymagania to bateria, wystarczające wsparcie producenta albo dev i dobra lub bardzo dobra jakość dźwięku na słuchawkach jak na tę cenę. 

Proponujcie cuś :) Czas start! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja również dziękuję, że taki był odzew :) Poprawiliście mi humor, a życie dzięki takiemu wyborowi jest łatwiejsze :) 

Póki co temat niech sobie wisi tak jak pisałem wyżej. Nie ruszać mi go! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja jeszcze dodam, że dla mnie flagowce od LG to bardzo dobre flagowce. Wkładają świetne bebechy a i szybko spadają z ceny. Dlatego teraz LG G4 można wychaczyć za 1800 zł a G3 za 1100 co jest świetną ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@KitLer

Zauważyłem to :) myślę, ze G3 będze miał równie długie wsparcie dev co S2, no ale czas pokaże :) 

Panowie znalazłem z Krakowa takie LG G3. Który wziaść? Bo niektóre pochodzą z sieci Orange, a mają brak simlocka itd. Zresztą zobaczcie sobie sami. Pomijajcie wersję 32 GB bo jest za droga ale fajna mimo wszystko ta wersja. Link: http://allegro.pl/lg-g3-249022?standard_allegro=1&state=6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aktualizacja:

 

Panowie niestety LG G3 jest nieosiągalna a mnie zostały tylko sklepy sieciowe. Mam do wyboru: Huawei P8 Lite, Motorola Moto G 3 generacji, Lumia 640XL, Samsung Galaxy J5 i Sony XPeria M4Aqua.

Skłaniam się między Lumią 640 XL, a Motorolą Moto G 3 generacji. Oba telefony są świetnie wspierane, Lumia jest większa i moje oczy po prostu się wcale nie męczyły. Niestety ma ona wadę jedną: brak PowerAmpa ale widziałem gdzieś dobry zamiennik. Natomiast Moto G 3 generacji broni się bardzo dobrym wsparciem producenta i nieoficjalnym.

Co Wy o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepsze są właśnie flagowe modele (niekoniecznie najmłodsze np LG G2 z końca 2013) bo dłuuugo będą miały wsparcie u CyanogenModa (obecnie posiadam LG G2 z androidem 6). Aha i pamiętaj przy zakupie telefonu zawsze wersja Europejska, a nie jakieś z Korei! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie tylko jest problem taki, że zostały mi tylko takie sklepy jak Sferis, Media Expert lub każdy operator, który sprzeda fona bez umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@KitLer

 

M4 Aqua podobno awaryjny jest. Myślałem nad Moto G 3 i to na poważnie już myślę albo Lumia 640 XL.

 

@DusieK

 

W Nexusach nie lubiłem nigdy braku slotu, a tym bardziej małej pamięci wewnętrznej :) Chyba jest w mojej okolicy Media Markt. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DusieK

 

Pewnie że sprawdzałem :) Sprawdzałem też, z którym sklepem na  pewno się dogadam i na dzień dzisiejszy jest to Sferis, Media Expert i każdy operator sprzedający fona bez umowy. Dodatkowo przejrzałem modele i zachwycony byłem Lumią 640 XL bo moje oczy po prostu się nie męczyły po ustawieniu czcionek i innych pierdół. Moto G3 wzbudziła uznanie też tylko od razu wrzuciłbym jej CM żeby moje oczy nie cierpiały tak. Mam okulary +11 także... Nie chciałbyś mieć takiego wzroku jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja o tym wiem dlatego chciałem się Was podpytać i sam wyrobić potem zdanie :) Ja w gry nie gram już za bardzo. Prędzej muzyka, czasem net, Messenger, GG, smsy, rzadko dzwonię i lubię wsparcie software'owe. Przy tym ostatnim nie dlatego, że się zmieniają cyferki tylko po prostu zawsze są jakieś zmiany, a nie stanie w miejscu. Dlatego myślę nad dwoma fonami. Nexus jest OK tylko, że nie wiem czy w tej kwocie znajdziesz chociaż 64 GB pamięci wewnętrznej bo to maksimum a minimum to 32 GB. Poszukam popatrzę ale tak w grze są te dwa fony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm. 

Jeśli Microsoft nie dopracuje  w10 to albo wyda nieskończony system albo porzuci (co jest raczej niemożliwe)  Więc pozostaje siedzenie na zamkniętym WP 8.1 KTÓRE Cię po pewnym czasie doprowadzi do szału. 

Messenger też jest mocno okrojony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Windows jest bez sensu bo Microsoft leci w kulki coraz bardziej... :C 

 

Z tych telefonów które wymieniłeś to chyba najlepsza byłaby Moto G -dość fajny wyświetlacz i slot na micro sd. Podzespoły też chyba dadzą radę pod warunkiem że nie będziesz grał w mega wymagające gry. :) No i na plus czysty android i dobre wsparcie, prawie jak w Nexusie. :P A Nexus też spoko, ale jak piszesz brak slotu na kartę pamięci Ci przeszkadza.

 

 

Jednak ja, mimo wszystko, przy tym budżecie szarpnąłbym się na G3. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Kamikz

 

Jest maluśki problem: w sieciówkach LG G3 niemal znikł. W Media Markt znalazłem za 850 zł. Jeśli odpiszą w miarę szybko to lecę tam po ofertę cenową :D

Co do WP I WM doszły mnie słychy, że WM10 jest coraz lepszy i aplikacje mają się coraz lepiej. Nie wiem ile jest w tym prawdy ale takie wieści do mnie dotarły.

Co do Motoroli Moto G wziąłbym z chęcią wersję z 2GB RAM i slotem na 128 GB. Jest to trochę bardziej przyszłościowa wersja, a w gry praktycznie na finie nie gram bo mój wzrok się do tego nie nadaje :) Prędzej na tablecie lub PC zagram :) 

 

@King_Stone_69

 

Łooo Panie, toś walnął :D telefon świetny ale niesamowicie drogi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U mnie w  Euro RTV AGD jeszcze na początku Marca był G3, za 1300 bodajże, ale dokłądnie nie pamiętam, tak samo w innych sieciach  było tego sporo i nie wydaje mi się żeby tak szybko znikł z oferty, prędzej po prostu chwilowy brak na stanie, bo np. jeszcze w tym roku Xperię M2 z andkiem 4.3 na pokładzie spotykałem na półkach w Euro RTV AGD haha, a to już przecież bardzo stary model jak na standardy androidofonów. 

 

Jak znalazłeś w MM za 850 to leć chłopie i się ani chwili nie zastanawiaj. :) Naprawdę tanio, sam bym się skusił gdybym miał akurat wolną taką sumkę. Na pewno lepszy wybór niż Moto G czy Nexus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie prawdopodobnie rezygnuję z dofinansowania, bo mogę skorzystać ze zniżki 50% w Plusie z tytułu posiadania orzeczenia niepełnosprawności. Przykładowo zamiast płacić 69.90 płaciłbym tylko 35 zł, a umowa jest na 26 miesięcy. Teraz pytanie czy opłaca się wziąśc Honora 5X na handel? Na rynku wolnym kosztuje 1199 zł. Dałoby się tyle uzyskać? Telefonu i tak nie zamierzam używać tylko sprzedać od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za tyle raczej nie sprzedasz, nawet jeśli będzie nowy nieotwierany.

 

Ludzie raczej nie kupują nowych telefonów u "prywaciarzy", gdy za tą samą cenę mogą mieć ten sam model z jakiejś dużej sieci np. Media Markt, gdzie jest zapewniona obsługa klienta, etc. :) Musiałbyś mocno zejść z ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności