Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Jaki telefon do 1000-1100 zł?


CyanowyLenovo

Pytanie

Panie i Panowie.

 

Nadszedł czas, żeby odesłać s2-jkę na emeryturę, lecz mam mały problem, bo w dofinansowaniu mogę dostać 700 zł + moje pieniądze z budżetu czyli maksymalnie 400 zł. Co byście doradzili, co bym chociaż przez 2, a może 3 lata nie zdenerwował się zbyt szybko na fona? Moje wymagania to bateria, wystarczające wsparcie producenta albo dev i dobra lub bardzo dobra jakość dźwięku na słuchawkach jak na tę cenę. 

Proponujcie cuś :) Czas start! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wątpię, że pójdzie za tyle. Max 1000 zł.

Chociaż honor 5x nie jest zły. Da się jako takie wsparcie znaleźć a i ma 5,5 ekran. Dla mnie to lepsze od Lumii 640 XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szkoda. Nastawiałem się na niezły zysk, a tak stracę 200 zł i wydaje się to być jednak mało sensowne rozwiązanie. Dobrze żeście storpedowali mój pomysł. ale z drugiej strony miałbym te parę groszy na LG G3, bo na Allegro chodzą 1000 zł z małym haczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak zgaduję. Zrezygnował z dofinansowania gdyż może wziąć telefon w plusie (?) 50% taniej jako iż ma orzeczenie o niepełnosprawności. A więc jeśli zrezygnował z dofinansowania może kupić telefon przez interent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak Panowie w Plusie abo 69.90 ze zniżką 50% z tytułu posiadania orzeczenia niepełnosprawności znaczny lyb umiarkowany. Ja posiadam umiarkowany. Mam jeszcze opcję wzięcia już dla Siebie Motorolę\Lenovo X Play za 399 zł. Co Wy na to? Wsparcie na XDA ma spore, a na późniejszy termin jak Motorola\Lenovo powiedzą "Stop" wsparcie na XDA będzie równie dobre co moja staruszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ekran 5.5 cala. Dane masz tutaj http://www.mgsm.pl/pl/katalog/motorola/motoxplay/Motorola-Moto-X-Play.html :) 

Jesteś już drugą osobą, która pisze, żebym brał ten telefon. Kolega mi pisał, że z pocałowaniem łapki by wziął XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności