Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[SONY XPERIA Z2] bardzo długie ładowanie


Punk

Pytanie

czy to normalnie ze telefon sie łąduje kilka dobrych godzin ? mam ladowarke ep880 od sony, orginalna. i np jak mam 10 % podłaczam i psize ze pelne naladowanie z 7h... i tak faktycznie jest. Wypowie sie ktos w tej kwesti ? jakies rady, cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Też mam te Xperie, hmmm sprawdź kabel usb jak i kostkę, znaczy na innych etc, a modyfikowałeś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

modyfikacje w sensie rom etc ? mialem snadradowa ladowarke itd. i np jak go kupilem z allegro to jak pierwszy raz go ładowałem i 5% było, to wiesz chcialem sie nim pobawic, to normalnie bateria mi sie rozładowywala na ladowaniu jak sie bawilem telefonem.... to kupilem druga bo moze to wina ladowarki ale znowu ten sam problem na ladowarce samsunga tez. moze na gwarancje oddac? i co powiem ze długo sie ładuje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

hm, ten w suppot to całkiem niezły serwis! oddałem telefon z obawa ze to sie źle skonczy. Ale telefon wrocil w ogole w nowej ramce(aluminium miedzy taflami szkła) i nawet jak mialem dwie ryski na aparacie to tez ich nie ma. mikrofon naprawiony a bateria trzyma tak jak.... nigdy ? tez ja chyba wymienili :D wszystko na gwarancji zostało zrobione, naprawa trwała 3 dni, a telefon wyglada jak nówka, jedynie czego szkoda to szkła hartowanego benks i folii 3mk na tyle, ale trudno, za taka usługę to przezyje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności