Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy Trend Plus] CyanogenMod 12.1 - Nieoficjalny


DusieK

Rekomendowane odpowiedzi

Bateria okej, trzyma całkiem długo jak na takiego trupa, w momencie odpalania dialer'a faktycznie jest lekki input lag, ale praktycznie nieodczuwalny. Niesamowite że po tak nieudanych próbach z CM11.1 i zarzuceniu projektu udało sie zrobić tak stabilny ROM. A byłem pewny że SandPox zarzuci całkowicie projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

textra sms choc mms strasznie długo wysyła az sobie darowałem.dziwny ten problem z mms.

Gdzies wyczytałem ze zmiana ustawienia apn pomaga

 

 

Odp: OnePlus One CyanogenMod 12 mms problem (18.08.2015, 12:33)

Witam, należy w konfiguracji dokonać wyłącznie jednej zmiany:


Protokół APN (IPv4/IPv6)

 

 

 

 

 

 

 

co wy spece na to???nie chce grzebać by nie pokiełbasić ustawień.

 

Czekam na wasze opinie.

 

 

Usunołem zbędne apn i zainstalowałem hangouts i po zmianie tych parametrów jaby sie szybciej wysyłały mms.

 

Ale to zdanie laika.Jeśli ktos to sprawdzi tez bedzie porównanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stefek538 napisał:

Wczoraj jak próbowałem byłem na czymś takim S7580XXUBNI3_S7580OXFBNJ1__S7580XXUBNI3 pobranym z chomika a teraz jestem na turbo trend i tak dalej status 7

 

Spróbuj na "UBOF". (Wyszukiwarka: s7580 Samsung live,Pierwsza strona) - z "trójwymiarowej myszy" (vide Chomik) nie polecam bo w prost: Nie polecam. Otwarte dla GNU/GPL? Nie sądzę... W dzisiejszych wczasach to jest już Google Drive lub Dropbox. Pierwszego nie trzeba polecić od razu - bo to Synchro z Google+. (Chociaż dwie posiadają synchro z Google+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne to jest,restarty tez miałem tylko kilka.co do kolegi to może wgraj czystego i dopiero potem cm 12 ja na turbo trendzie tez miałem kłopot na stocku poszło.

 

Może znalazłe przyczyne wyłączenia tel. po wgraniu trwp nie było roota.zrobiłem go i tel jeszcze jakby sprawniej działa czy nie bedzie się wyłączał zobacze.

U żony miałem ten sam problem,ponowne pobranie roomu i wipe pomogły i bez problemu zainstalowane cm 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Właśnie zainstalowałem ten ROM.

Miałem problemy z CWM.

Może komuś się przyda opis moich bojów :)

 

Zainstalowałem przez Odina CWM, SuperSu. SuperSu działał, jednak nie można było odpalić recovery CWM, jedynie oryginalny włączał się. Tzn. po pierwszym włączeniu po flashowaniu CWM włączał się, ale tylko raz i nie można było zainstalować romu. Próbowałem wiele razy włącznie z uwagami z postu. Bez rezultatu.

W oryginalnym poście na forum.cyanogenmod.org jest już nowsza wersja romu i opis by instalować nie CWM ale TWRP. Też próbowałem więc z TWRP, z tym samym skutkiem.

 

Gdzieś wyczytałem, że ktoś poradził sobie z podobnym problemem. Zaraz po flashowaniu Odinem gdy pojawia się napis PASS, należy odłączyć kabel USB i od razu wyjąć baterię. 2x próbowałem wgrać CWM. Bez rezultatu. Recovery w ogóle się nie włączał. Jednak następnie wgrałem TWRP z tą samą procedurą po wyświetleniu się Pass i TWRP włączył się.

Wg opisu z forum.cyanogenmod.org wyczyściłem telefon prócz karty SD (Wipe).

I instalacja CM12.1 + GApps przebiegła bez niespodzianek :)

 

Aha, Android był operatora, 4.2.2.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności