Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Abonament biznesowy - wybór smartfona


CyanowyLenovo

Pytanie

Panowie i Panie.

 

Moja mama poszukuje telefonu do abonamentu. Raczej jest użytkownikiem niewymagającym do co smartfona typu Yanosik, mapy, internet, sms, rozmowy i maile.

Dostała propozycję przedłużenia w Plusie na kwotę 49.90 na 25 miesięcy w tym:

1. nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci.

2. 0.7 GB internetu (bez skojarzeń :P).

Telefony to:

1. Sony XPeria E za 3.69 zł

2.  Samsung Galaxy Core Prime za 3.69 zł

3.Microsoft Lumia 535 za 3.69.

Można rzucać propozycjami z innych sieci, które też będą dobre (liczy się dobry zasięg). Propozycje rzucajcie do dzisiejszego wieczora, bo moja mama mnie zamorduje jeśli nie znajdę coś dobrego :P

 

Z góry dziękuję za propozycje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sony Xperia E muli się niemiłosiernie, a co do Windows Phone, to odradzam. Jakoś nie przemawia ten Windows Phone do mnie... Przyznam, że koleżanka wybrała Samsunga Galaxy Core Prime i jest zadowolona :) Sprawdziłem ten telefon i jest naprawdę spoko.

Jednak trochę mnie zdziwiłeś :) Xperia E? Ale tak serio E? Czy żarty sobie stoisz? W Plusie moja siostra cioteczna (trochę mam tych sióstr xdd) wzięła Xperie E4 za 1zł. Najlepiej będzie jak Twoja mama pójdzie do salonu Play, wybierze formułę Mix za 30zł bodajże, a będzie miała nielimitowane SMS do wszystkich sieci, pakiet 180 minut do wszystkich sieci i nielimitowane do Play, a przy tym 1024 MB internetu i w tym internet LTE darmowy na 6 miesięcy :) Na koniec niech mama wybierze telefon. Powiedz mi tylko ile Twoja mama może zapłacić za telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również polecam WP. Jest prostszy w obsłudze. Ponadto kafle lepiej się obsługuje. 

 

Poleciłbym rozejrzeć się w PLAY. Dają lepsze telefony. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Racja, moja mama wzięła trenda(wiem, najlepszy on nie jest) ale już po 4 miesiącach laguje potwornie. A ma zainstalowanego fb w wersji lite, messenger whatsapp viber yanosik i grę talking tom 2, a sam trend zrootowany i skasowane zostały śmieci, a moja Lumia po ponad pół roku po zainstalowaniu ponad 50 aplikacji wciąż chodzi jak na początku, więc porównaj sobie WP i androida, do tego Lumie są tańsze niż smartfon z android o podobnej specyfikacji. Do tego wszystkie Lumie o określonych parametrach dostaje aktualizację do nowszej wersji systemu. W androidzie wiadomo jak jest. Do tego mamy opcję backup i restore z konta Windows,w androidzie również tego brak. Według mnie wady WP to: Mała (dla mnie wystarczająca ilość aplikacji w sklepie, brak launcherow i trudny język do pisania aplikacji. Tyle ode mnie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie dzięki za rady :) Moja mama wybrała Plusa z kwotą 60 zł brutto i Lumię 640 LTE za 3 zł. Nielimitowane połączenia do wszystkich, nielimitowane SMS'y do wszystkich i 2 GB neta, a to w zupełności jej wystarczy. Zamknę temat jeśli moja mama powie: "Zamawiaj mi umowę" :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odbierając od tematu

@DaRkShAdOw no tak patrząc moja zetka też będzie miała pół roku i ma ponad 50apek zainstalowanych i się nie tnie, a moja mama ma Note 3 i jest podobnie, to też zależy od bebechow

Ale to nie zmienia faktu, i tak polecam WP

Edytowane przez DusieK
Literówka ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak pobierze mapy here to w trakcie jazdy nie będzie musiała internetu odpalać nawet.

Jeździłem na GPS offline. Polecam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@KitLer

 

To też miałem na uwadze :)

Dobra nie wiem na jakie warunki się zgodziła, ale wzięła Lumię 640 :) Także temat jest zamknięty, a telefon w niedługim czasie będę obracał w swoich łapkach :)


Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności