Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

Pakiet Internetu - który operator ?


L0LEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! :D

Nie dawno odkryłem że mój telefon może działać jako Dual Sim .. :D Moje pytanie brzmi , który operator ma najkorzystniejsze pakiety internetowe ? :) Myślałem nad Play co na ten temat uważacie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@L0LEK w plusie bodajze było 10gb za 10zl, a jak chcesz kombinować bierzesz najtańszego neta na umowe bez urządzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś w reklamie play słyszałem że stan darmowy za 10zl internetu 10gb

Potwierdzone info, mój kolega ma i cieszy się, że on ma a ja nie [emoji3]
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zmiana nazwy to nic innego jak ominiecie polskiego chorego prawa w kwestii podatków, zmiana nazwy = 10-15 lat niepłacenia podatków ŻADNYCH a najlepsze ze konta maja w SZWAJCARII WSZYSTKIE SIECI wiec życ nie umierać i sie bogacić, dla mnie nazwy zostały stare bo to ten sam burdel jaki był

 

 

Połącz w smart dom + domowy internet i masz jedną taryfę.

ja wole negocjować :P lepsze mam promo niz połączenie usług :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież zmiana nazwy to nic innego jak ominiecie polskiego chorego prawa w kwestii podatków, zmiana nazwy = 10-15 lat niepłacenia podatków ŻADNYCH a najlepsze ze konta maja w SZWAJCARII WSZYSTKIE SIECI wiec życ nie umierać i sie bogacić, dla mnie nazwy zostały stare bo to ten sam burdel jaki był

 

Większość firm tam robi. A małe przedsiębiorstwa muszą płacić. Nie mają zbytnio jak uciec od podatków, chociaż można inwestować..ale ile można inwestować ;) 

Dlatego też Unia powinna ujednolicić prawo pod względem "ucieczki". Ale to inna inszość.

 

 Co do negocjacji. W play coś wywalczysz, ale w innych sieciach ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdej wynegocjujesz, ale music miec mocne argumenty ;) ja pójde do polsatu juz mi kawke robia i tak debatujemy z 2h, i zawsze zbijam maxymalnie ile sie da, pójde do play, to samo, do ery nie ma problemu, ba, ostatnio taka oferta dla mnie była że mało co bym sie przeniósł ale polsat jak zawsze dał mi lepsze argumenty ;) wiec raczej wam sie nie chce totalnie i łapu capu pierwsze z półki ;) 

* nie mam na mysli nikogo konkretnie ale określenia sa ogólne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności