Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Trend GT-S7560] Problem z zainstalowaniem deodexowanego romu , ( wersja bez M ! )


Konrad Krawczyk

Pytanie

Witam. Mam problem z wgraniem modpacka na mojego trenda. Korzystałem z tego : http://forum.cyanmod.pl/index.php/topic/1870-gt-s7560gt-s7560m-mod-pack-ii-x/ .

 

Najpierw wgrałem ten soft Download firmware: S7560MXXAMH3_S7560MXSAAMH2_XSA - SamMobile przed odina v3.07 wszystko ok . Testowe uruchomienie telefonu , wszystko działa. Wgrałem cwm v5.5.0.4 , testowe uruchomienie wszystko działa no to ok. Wchodzę w cwm full wipe i instaluje ten plik DaverMOD6_Root_Deodex.zip - Dysk Google przez ''install zip from sd card '' , pomyślałem że będzie się wgrywało z 2h no bo ten pliczek ma prawie 500mb ! Czekałem , czekałem i nic. Pomyślałem że zostawie telefon na noc , podłączyłem do ładowarki '' wgrywało się '' od 19:20 do 6:30 i nic.. Cały czas installing update! Nie wiem co robić proszę o pomoc!!! Z góry dziękuję za szybką pomoc. Pozdrawiam 

 

                                                                                  


reff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Popraw tytuł na właściwy a otrzymasz odpowiedz,

Tytuł poprawiasz w edycji ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie, oraz nie cytuj posta pod postem... Dobra poprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra znalazłem w internetach że :

Wgrywanie ROMu September Australia firmware (S7560MXXAMH3) nie jest wskazane, gdyż ten ROM nie jest deodexowany.

W oryginalnym temacie o Mod Pack II X jest tylko wspomniane, że owy Mod Pack jest bazowany na tym ROMie.

Najpierw instalujemy Odin`em Guatemala MG2 Stock ROM z sammobile.com

Później instalujemy ten sam rom tylko deodexowany:https://docs.google.com/file/d/0ByQs2nk64BrNUVBSaXVGQ2tvTTA/edit?pli=1,dopiero po jego wgraniu można przystąpić do instalacji Mod Pack II X przez CWM.

7- If you want to flash any deodexed rom with CWM, you must first flash the complete corresponding ROM from SamMobile. That means deodexed Guatemala need to be flashed over Guatemala, not over Panama or Canada. Same goes for deodexed Australia.

Czyli mam wrażenie że ktoś się pomylił w instrukcji... stąd problemy użytkowników z wątku z instrukcją wgrywania moda. [emoji6]
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, to byłoby to:-D

Ogólnie to zasada jest taka że pierwszy wgrywasz soft stockowy, póżniej jego deodexowany odpowiednik i na to moda.

Co do format system to nie jestem pewien że powinieneś go robić, usunięcie systemu przed wgraniem Moda może powodować problem braku plików do zamiany na te z paczki z Modem... Poprostu brakuje podstawki pod modyfikacje.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak, to byłoby to:-D

Ogólnie to zasada jest taka że pierwszy wgrywasz soft stockowy, póżniej jego deodexowany odpowiednik i na to moda.

Co do format system to nie jestem pewien że powinieneś go robić, usunięcie systemu przed wgraniem Moda może powodować problem braku plików do zamiany na te z paczki z Modem... Poprostu brakuje podstawki pod modyfikacje.

Raz robiłem bez, raz robiłem bez. Żadnych rezultatów. Już pobieram te 2 paczki , dam znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To wcale nie jest dużo. Wejście do ustawień wybranie odpowiedniej opcji, reboot, wybranie odpowiedniej opcji i instalacja sterowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności