Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Potrzebuję Waszej pomocy przy zakupie telefonu! 7 pozycji! Pilne!


Grafika Projekt

Pytanie

Witajcie, potrzebuję dokonać zakupu drugiego telefonu. Załóżmy, że telefony o których mowa, są w podobnym przedziale cenowym (różnica może być max 100 zł). Te które wymienię akurat mam możliwość zakupu. Każdy z nich jest z gwarancją, jak nowy lub całkiem nowy.

Wiem, że mogę liczyć na Waszą pomoc za co z góry grande dzięki!

 

 

Dodam tylko, że telefonu używam do wszystkiego (poza graniem). Uwielbiam modyfikować, bawić się romami (jeżeli takowe są dostępne) itd.

 

Telefony o których mowa: 

 

1. Samsung Galaxy A3

 

2. Htc Desire 620

 

3. Samsung Galaxy Grand Prime

 

4. Sony Xperia Z lte

 

5. Meizu M2 Note

 

6. Samsung Galaxy S3

 

7. Lenovo Golden Warrior S8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zgadzam się. Te telefony mają najlepsze wsparcie, i producenta i deweloperów bo są flagowcami. No może z'tka nie, bo to edycja Xperi Z, z dodanym wsparciem lte i ogólnie ma lepsze bebechy. Ale co do s3, no młody telefon to nie jest, nowego androida raczej nie dostanie, ale są fajne custom romy, więc tez niezły.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękówka! czyli Galaxy S3 oraz Xperia Z oba po dwa punkty. Z Galaxy S3 właśnie mam tylko jeden problem, że najświeższy to on nie jest ale zabawa romami jak to przy wszystkich S jest na pewno przednia! Powiem szczerze, że byłem prawie przekonany o typowaniu w kierunku Meizu. Zapytam Was jeszcze tak, może macie sami jakiś lepszy pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie, wybór padł na Xperię M4 Aqua której w ogóle nie było na liście. Udało mi się ją kupić za mniej niż 600 zł (ma tydzień). Poszedłem za ceną i wyglądem (bo brzydka nie jest), jednak z tego co widzę teraz, to szału na nią nie ma jeżeli chodzi o modyfikacje. Liczę, że może coś się pojawi. Czy dobrze zrobiłem?? cały czas brałem Wasze sugestie pod uwagę, z listy wykreśliłem wszystkie inne i zostało S3 oraz Z, tak jak proponowaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie, wybór padł na Xperię M4 Aqua której w ogóle nie było na liście. Udało mi się ją kupić za mniej niż 600 zł (ma tydzień). Poszedłem za ceną i wyglądem (bo brzydka nie jest), jednak z tego co widzę teraz, to szału na nią nie ma jeżeli chodzi o modyfikacje. Liczę, że może coś się pojawi. Czy dobrze zrobiłem?? cały czas brałem Wasze sugestie pod uwagę, z listy wykreśliłem wszystkie inne i zostało S3 oraz Z, tak jak proponowaliście.

To żeś wybrał.

U mnie w rodzinie jedna osoba ma m4 aqua

Bawiłem się tym i szału nie robi, wręcz ośmiele się napisać ze lepszy bylby LG Spirit 4G LTE za mniejsze pieniądze.

Bo porównywałem obydwa telefony i bawiłem się nimi.

Praktycznie to samo za mniejsze pieniądze. Tylko lg ma lekko gorsze parametry.

Z tych wszystkich najlepsza była Xperia Z.

Co do modyfikacji.

To trochę sobie poczekasz bo na xda zbytnio nie zajmują się tymi Snapdragonami.

Modyfikacje dopiero raczkują póki co.

Nie mniej życzę użytkowania bez żadnych problemów.

Pozdrawiam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat został zakończony. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności