Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Xperia E] Skype coś ciągle mi wywala :(


kamil zawadka

Pytanie

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam. To są już niestety problemy z oprogramowaniem. Telefon się zawiesza :) Ja bym na Twoim miejscu przywrócił ustawienia fabryczne i zainstalował 360 Security. Jest to optymalizator i antyvirus w jednym. Polecam. :) Polecam też odinstalować niepotrzebne aplikacje ;)

A i... Ja w Twoim przypadku bardziej postawiłbym na zrootowaniu telefonu i wgraniu jakiegoś innego ROMu (systemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest to niestety nieoficjalny ROM, więc mogą być takie problemy. Powiedz mi jedynie jeszcze jakie aplikacje zostają zamykane? Zamykają się też aplikacje systemowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. To są już niestety problemy z oprogramowaniem. Telefon się zawiesza :) Ja bym na Twoim miejscu przywrócił ustawienia fabryczne i zainstalował 360 Security. Jest to optymalizator i antyvirus w jednym. Polecam. :) Polecam też odinstalować niepotrzebne aplikacje ;)

A i... Ja w Twoim przypadku bardziej postawiłbym na zrootowaniu telefonu i wgraniu jakiegoś innego ROMu (systemu)

Tak niech instaluje jakiś syf, co mu jeszcze bardziej zmuli telefon.

A do autora.

Niestety ale Xperia E to już prehistoria.

I nie na co wymagać od tego telefonu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak niech instaluje jakiś syf, co mu jeszcze bardziej zmuli telefon.

A do autora.

Niestety ale Xperia E to już prehistoria.

I nie na co wymagać od tego telefonu

Każdy telefon da radę zoptymalizować kolego i nie każdy musi mieć nowoczesne telefony. Te forum nie jest do wytykania, by ktoś zmienił telefon, tylko do pomocy w jego optymalizacji. 360 Security nie jest żadnym syfem. Istnieje też wersja 360 Security Lite, jeśli komuś zależy na pamięci ;) Mój Sony Xperia M4 Aqua (jeszcze nie ruszany) uwierz mi... Mimo 8-miu rdzeni i 2GB RAM umie się zawiesić. Po instalacji 360 Security nie widzę tego problemu. Sam wypróbuj, a potem nazywaj syfem :)

A teraz do autora...

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne CyanogenModa i zrób wipe cache w custom recovery :) Jeśli to nie pomoże, to myślę, że to jest wina CyanogenModa. Tak jak mówiłem jest to wersja nieoficjalna... Wszystkiego można się spodziewać ;)

Ale nie traćmy nadziei... Odwiedź jeszcze dział optymalizacja i zainstaluj łatkę. Mam nadzieję, że powinno pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Każdy telefon da radę zoptymalizować kolego i nie każdy musi mieć nowoczesne telefony. Te forum nie jest do wytykania, by ktoś zmienił telefon, tylko do pomocy w jego optymalizacji. 360 Security nie jest żadnym syfem. Istnieje też wersja 360 Security Lite, jeśli komuś zależy na pamięci ;) Mój Sony Xperia M4 Aqua (jeszcze nie ruszany) uwierz mi... Mimo 8-miu rdzeni i 2GB RAM umie się zawiesić. Po instalacji 360 Security nie widzę tego problemu. Sam wypróbuj, a potem nazywaj syfem :)

A teraz do autora...

Spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne CyanogenModa i zrób wipe cache w custom recovery :) Jeśli to nie pomoże, to myślę, że to jest wina CyanogenModa. Tak jak mówiłem jest to wersja nieoficjalna... Wszystkiego można się spodziewać ;)

Ale nie traćmy nadziei... Odwiedź jeszcze dział optymalizacja i zainstaluj łatkę. Mam nadzieję, że powinno pomóc :)

Tak tak na pewno to żaden zamulacz systemu nie jest.

Już to przerabiałem i to właśnie na Xperii E.

Jak ją miałem.

Jedyne aplikacje które przyspieszały jako tako ten telefon to Seeder i no frills.

Nie ma co wymagać cudów od wiekowego już telefonu.

I nie kazałem mu zmieniać telefonu.

Wskaż mi gdzie tak napisałem.

A wracając do tematu.

To jedyne co moze zrobić zeby przyspieszyć ten telefon.

To wgrać stock rom. Powyrzucać śmieci z niego dzięki root.

Podkręcić procesor. Zainstalować seeder.

I to tyle co może zrobić z tym telefonem.

On ma tylko 512 ram i stary procesor Qualcomma na armv7

Który już wszystkiego nie pociągnie.

I takie są realia

Tylko że z mam teraz zwykły ROM xperii i na niej mam problemy, a w cyanogenmodzie to mam problem z aparatem

Coś za coś.

Cyanogenmod ma to do siebie, że nie wszystko zawsze działa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A mam pytanie, dało by się zrobić ROM z dwóch ROM-ów, bo chciałbym zrobić CM10 z wyglądem CM11 i andkiem 4.4.4?

CM jest albo w wersji CM10, albo CM11. Odpowiada to wersji Androida :) A do robienia ROMów są developerzy ;) Samemu tego niestety nie zrobisz, chyba, że nieźle byś ogarnął Linuxa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A mam pytanie, dało by się zrobić ROM z dwóch ROM-ów, bo chciałbym zrobić CM10 z wyglądem CM11 i andkiem 4.4.4?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2535522

Polecam rom experia i odpowiedni kernel do niego.

Mi działał nawet znosnie.

Zresztą są tam różne customy i kernele.

Moze któryś ci przypadnie do gustu.

A tak swoją drogą.

Mialem 3 te xperie e.

I jak wyszedł ten telefon (premiera na świecie), to działa dobrze.

W tym roku miałem dwa te telefony.

Poużywałem trochę.

I porażka.

Muli to niemiłosiernie.

Już lepiej wspominam Galaxy I9000, bo ma większe wsparcie sceny androidowej i nie muli tak nawet na stock romie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oki, zainstaluje sobie experie i też spróbuje zrobić ROM z dwóch ROM-ów

Dziękuję wam za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanie odnośnie do eXperii. Są jakieś problemy, czy coś nie działa tak jak cyanogenmodzie?

Mi na tym romie działało wszystko.

Co prawda za pierwszym razem nie działał internet z danych komórkowych.

Ale po reflashu stock roma i zrobieniu wszystkiego od podstaw.

Bootloader, root, Recovery itp.

Wszystko działało.

Na [..] jest temat z tym romem. To tam ci pomogą jakbyś pomocy potrzebował

Edytowane przez DusieK
Reklama konkurencyjnego polskiego forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności