Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Nowy telefon do 1300z z 2GB ramu i Android 6.0 Marshmallow. Jaki wybrać?


dre4merOn

Pytanie

Cześć, chciałbym sprawić sobie nowy telefon. Do 1300zł. Chciałbym by  miał 2 GB ramu i Androida 6.0 Marshmallow. I chciałbym by to była nówka. Co wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

M4 Agua odpada. Widziałem telefon na żywo nie w salonie u kogoś i nie podoba mi się jakoś. :) Z3 fajna ale grubo przekracza mój budżet... :) A i nie chcę żadnych umów. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Nivez jak nie starczy na Z2, to może Z1C? ;D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znaleźć zawsze znajdziesz ale z ceną do tylu będzie ciut problem, dla przykładu xperia Z2 to dobry i duży fonik, niestety nówka troszke więcej kosztuje niż chcesz wydać,

Hmm... Zobacz htc one m8

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm @DusieK dzięki za info ehh, To chyba nie wezmę tego phona.. :( Coś ktoś jeszcze? Chyba jeszcze się wstrzymam i jeszcze poczekam. :( HTC nie chcę. :P Ewentualnie ile bym musiał dołożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja tak w ogóle nie wiem po co ma być obowiązkowo ten android 6.0 z1c dla przykładu byłby dobry a kwestia wersji androida to lepiej i tal wgrać custom rom. Na stocku i tak podejrzewam ze nie będziesz zbyt długo

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak już mam zmieniać telefon to chciałbym być z niego w pełni zadowolony. :) I chciałbym mieć aktualizację do 6.0 Marshmallow. Może ktoś coś jeszcze poleci? Mogę trochu dołożyć jeśli trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oneplus One, Oneplus X (wychodzi 29 października, moim zdaniem warto poczekać), LG G3, Asus Zenfone 2, Xiaomi Mi4, Motorola moto x 2nd, Nexus 5, Xperia c4

Podałem te telefony, które moim zdaniem są warte uwagi w tej cenie i powinny dostać andka 6.0, nie jestem pewny co do wszystkich, dlatego tę kwestię pozostawiam Tobie do sprawdzenia. Mam nadzieję, że trochę pomogłem :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DaRkShAdOw miej na uwadzę że Ty byś z takiego źródła nie kupił bo to jest sprzedaż wysyłkowa ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ehh Panowie czyli nie ma telefonu który by spełniał moje wymagania? xD Bo raczej wolałbym jednak mimo wsio nówkę. Chyba zostanę przy starym a kasę wydam na coś innego. :( xD Albo wpłacę do banku.... :( Chyba, że coś jeszcze polecicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Nivez www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-sony-xperia-t3-czarny,id-238489 xperia t3 czarna

www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-grand-neo-plus-gt-i9060-czarny,id-304981 galaxy grand neo plus

http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-sony-xperia-m4-aqua-czarny,id-345181m4 aqua

www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-sm-a300-galaxy-a3-czarny,id-304993 galaxy a3

www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-sm-g361-galaxy-core-prime-ve-szary,id-404129  galaxy core prime ve

http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-sm-a500-galaxy-a5-czarny,id-305005galay a5

http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-sm-g800h-galaxy-s5-mini-czarny,id-302533galaxy s5 mini

 

wystarczy Ci tyle linków? :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To wpłać hajs do banku na oprocentowanie. Jak będzie 3500 tysiąca to kupisz sobie S7 Edge w następnym roku xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Duży ekran - NOTE 3/4, Xperia Z Ultra, T2 Ultra (nie wiem czy dostąną andka 6.0 tak btw), SGS5 jeszcze.

 

Dalej - S4 (custom rom załatwi sprawę z 6.0), Huawei P8 Mate, P8 Lite, Xperia M2 ma podobno dostać aktualizacje, coś z ZTE może ? Nie wiem czy wszystkie z wymienionych dostaną aktualizację (odsyłam do plotek z PCLab'u, gdzieś pisali) ale te telefonu wydają mi się najbardziej konkretne jeśli chodzi o cenę i mozliwości. Dodatkowo LG G Flex (ale to już cena w granicach 2k lecz gwarantowany 6.0) i HTC Eye ale nie wiem jak u niego z andkiem i ceną. Mam nadzieję że pomogłem ;)

 

EDIT :: Zapomniałem całkiem - ASUS ZenFone 2 jeszcze (?) i oczywiście "pogromca flagowców" :) czyli One + oraz One+ Two . Swoją drogą tak poza tym nie każdy ma 2GB Ram ale czy to aż tak ważna sprawa ? jeśli potrzebujesz tych 2 GB tylko do gier to moge śmiało stwierdzić że 1 wystarczy :) Najsłabszym z wymienionych telefonów chyba jest tu P8 Lite i M2 a śmiało stwierdzam że M2 wystarczy żeby w miarę swobodnie pograć przykładowo w DH5 czy Kritika (2 dość wymagające gry).

Edytowane przez Adrian Yuki
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności