Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[HTC One m7] Nieudane przywracanie ustawień fabrycznych


TrL

Pytanie

Witam,

No to po kolei...obudziłem się rano, chciałem sprawdzić czy ktoś nie pisał itp. wiadoma sprawa, jednak po chwili okazało się że mój telefon się rozładował (musiało się to stać w nocy). Podłączyłem go, po jakimś czasie próbowałem włączyć lecz telefon zaciął się podczas włączania na białym ekranie z napisem HTC One, próbowałem włączyć go kilka razy ale bez skutku. Co najlepsze za każdym razem zacinał się w innym momencie, raz wyświetlił się cały napis One, raz tylko połowa).

Nie wiedziałem co mam z tym zrobić więc pomyślałem że przywrócenie go do ustawień fabrycznych może pomóc, więc za pomocą VOL- i przycisku POWER wszedłem w jego menu i włączyłem "factory reset". Pojawił się znany większości z Was proces przywracania ustawień fabrycznych. Nie trwało to jednak długo, po chwili ekran zrobił się czarny...próbowałem go włączyć lecz bez skutku...telefon padł.

I tu moje pytanie do Was..co teraz? Jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nic nie reaguje? Zero? Jakies modyfikacje byly? Jak myślisz co mogło to spowodować?

Najpierw spróbuj naładować baterie do 100% i potem może coś ruszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Żadnych modyfikacji nie było, telefon nadal nie reaguje mimo że był podpięty do ładowarki całą noc. Gdy pierwszy raz włączałem menu (VOL- i POWER) pokazało mi że mam jakieś 30% baterii. Później musiałem włączyć to menu jeszcze raz (brak opcji "factory reset")  i pokazało mi że mam jakieś 10% baterii. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale wydaje mi się, że podczas przywracania telefon był słabo naładowany ( jak pisałem jakieś 10%) i dlatego padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dowiedziałem się dzisiaj, że kolega miał taki sam problem jak ja. Naładował telefon, zostawił go na kilka dni i po tym czasie telefon normalnie się włączył.

Zaczekam kilka dni i jeśli to nie pomoże to będę musiał kombinować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Radosław Fol

 

Robiłeś reset fabryczny przy w pełni naładowanej baterii? Mogło być tak jak przy przypadku kolegi @TrL, że przy baterii mającej mniej niż 50% robią się takie kwiatki jak ta, czy inna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@TrL musisz poszukac strone z stockami, poszukaj htc one m7 ruu i pobierasz stocka ruu pod Twój cid etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@TrL bo nie pamiętam nazwy tej strony, ale na pewno jest, wiem bo znalazłem ją przypadkiem jak szukałem stocka dla htc 620 :P

http://www.htc1guru.com/

Masz tego linka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności