Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Brać lumie?


DaRkShAdOw

Brać tą lumię?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Kupować Microsoft Lumia 532?

    • Tak
      1
    • Nie
      0


Pytanie

Witam, tak sobie pomyślałem(po wielu androidach) czy w końcu nie kupić jakiejś mumii.. niby nie zamula itp, do gier mam tablet, a najpotrzebniejsze aplikacje są również na winde. Dla ciotki naprawiałem właśnie lumie i fajnie wyglądało wszystko itp.. i tak tanio znalazłem fajny egzemplarz http://allegro.pl/show_item.php?item=5666570647ze snapem 1,2 8 gb wbudowanej 1 gb ram ogólnie bebechy ma dobre.. co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mamy trzech gigantów : Androida, IOS i WP.

Pierwszy z nich jest fajny, ale nie dla ludzi, ktorzy chca miec telefon do korzystania. IOS rani mnie swoja polityka, a na WP nie jestem dlatego, bo nie trawie Microsoftowych technologii, bo w kafelkach jestem zakochany od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@dasiek ja poprostu chcę mieć normalny telefon, fajnie wyglądający i płynnie działający czego nie mogłem oczekiwać od Androida, o IOS nawet nie myślałem, ceny mnie przerażają, padło na lumie, bo patrzę że coraz więcej osób je kupuje i nie narzeka, a ja jak pisałem wyżej grać może troche pogram ale na tablecie jest android i on będzie do gier, mi wystarczy FB, Tapatalk, poczta,Allegro, GG, dobrze by było jakąś normalną przeglądarkę jakąś tam gre, moze 2, olx, nawigację i to chyba tyle.. więc podany wyżej telefon spełnia moje wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja akurat jestem zwolennikiem androida, jednocześnie nie kupowałbym telefonów z lombardu.

 

Natomiast w 120 zł to może jedynie w mirę konkurencyjny tel jaki znajdziesz to xperia M.

Tak to nic ciekawego raczej...

 

@dasiek

Pierwszy z nich jest fajny, ale nie dla ludzi, ktorzy chca miec telefon do korzystania.

Co oznacza do korzystania :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@rinkazki jednakże lumia ma być na próbę, obok mam swoją xperie p więc zobacze co i jak ;) czekam na opinię innych mam zamiar jutro zamówić jęsli nie będzie taki zły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DaRkShAdOw,

 

czy w końcu nie kupić jakiejś mumii..

 

Sam sobie odpowiedziałeś, że Lumie to chodzące mumie XDDD

 

Co do Lumii ja bym się nie pchał z powodu małej ilości znanych aplikacji, a jeśli takowe są, to są w wersji beta do tej pory. Niby są zamienniki ale nie lepiej orynginałów używać...? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

facebook jest, w pełni działa

poczta wbudowana

tapatalk niejaki jest, ew, forum może być na przeglądarce

i ew, asphalt 8, gta sa i powinno być git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DaRkShAdOw

 

Na dobrą sprawę jak amsz wolne 120zł to można na próbę wziąć tę lumię...

 

Poza tym widzę, że masz podobne preferencje co do wielkości telefonu jak ja.

Chociaż ja bym poczekał chwilę, dołożył 400zł i kupił Z1Compact zamiast bawić się w Majkrosofty ;) 

 

Przynajmniej chcę tak zrobić, ponieważ nie widzę na tapecie aktualnie jakiegoś konkurenta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z1c brałby ale hajsów brak xdd

Od tej lumi za dużo nie wymagam 2 gry + z 10 apek nie powinno go przerastac xd

klamka zapadła, zamówione :D

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)

Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności