Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Pomoc w wyborze smartfona do 1200zł


Korti

Pytanie

Witam.
Jako, że zbliża się koniec wakacji, mam zamiar zakupić nowy telefon. Zależy mi na dość dużym ekranie 5'' -5,5'' (FullHD), baterii oraz, żeby można było na nim zagrać w najnowsze gierki+ te które wyjdą do 1-2 lat. Telefon może być ze sklepu typu komputronik, albo rtveuroagd, albo z allegro (Gwar12,24/wysyłka z polski).

Zastanawiałem się nad kupnem LG G2, ale w cenie do 1000zł znajdę tylko wersję F230, która jest przeznaczona na rynek koreański. Inne modele nad którymi się zastanawiałem to:
-Jiayu S3 Advanced
-Lenovo Vibe x2
Z tych dwóch telefonów bardziej jestem skłonny kupić Lenovo, ponieważ jest to moim zdaniem dobra firma (mam kilka sprzętów elektronicznych od nich,np. laptop)
Jeżeli, chodzi o Xperie Z1,Z2 to w tej cenie nie znajdę żadnej.
Mile widziane propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

LG G2 bedzie najlepszym wyborem ale ja bym szukał polskiego, używanego w dobrym stanie z gwarancją, jeśli kupisz takiego koreańca i coś Ci sie z nim stanie to będziesz miał problem, S4, HTC One też pociągną spokojnie wszystkie gry, ale one już na Snapdragonie 600. Z1 można wyrwać za jakieś 700 w dobrym stanie, ale tam ekran kuleje pod kątem kolorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zależy mi na wyświetlaczu FullHD. A co do tych telefonów, które podałem wyżej? Lenovo jest dobrą firmą, a dodatkowo gwarancja i wszystkie naprawy robione są w polsce.

Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/lg-g2-d802-32gb-black-czarny-lte-i5603207751.html, myślę, że te 150zł mogę dopłacić, bo bym brał na raty allegro. 
Jakieś lepsze pomysły?

@edit haha albo to http://allegro.pl/lg-g3-d855-16gb-titan-lte-gwarancja-24m-nowy-i5597386404.html

(Jak wam źle wczytuje link to odświeżcie)
 


@Hyniek Mam dobrego LG G2 32GB nówka europejska dystrybucja, jest jeszcze w tej samej cenie (1200zł) Galaxy S4 I9506. Jutro chciałbym już coś ogarnąć z telefonem i muszę być pewny na 100%.

@edit (Z góry przepraszam za zdublowanie postu, ale temat był nieaktywny, i prawdopodobnie przez zedytowanie postu Pan Hyniek nie dostałby powiadomienia) 

@edit2 lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No już sam nie wiem, w pewnym sensie nie jest mi potrzebny slot na kartę MicroSD, ponieważ jest to LG G2 z 32GB [teraz posiadam w swoim telefonie jakieś 10gb łącznie i tyle mi wystarcza (karta 8gb, 8gb wolne)]. Niestety nie jestem pewien czy jest to wersja ze snap800. Numer wersji to:
SAMSUNG GALAXY S4 i9515 LTE
albo

SAMSUNG GALAXY S4 i9505 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie no rozumiem, chciałem tylko, żebyś sprawdził oferte, ale ok.

 

@edit goście mają bardzo dużo negatywnych komentarzy. Wolę kupić sprzęt nowy, no i z gwarancją.
LG G2 czy LG G3
Ostateczne pytanie.
1200zł vs 1250zł
Cena bardzo przyzwoita, z chęcią wziąłbym LG G3, ale z tego co wiem to bardzo się grzeje i już po kilkunastu minutach korzystania z telefonu temperatura sięga 45 stopni C. Jest ktoś kto mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Czy dzięki najnowszym aktualizacjom, udało się naprawić przegrzewanie się procesora? Jeżeli nie to biorę LG G2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja się pytam tylko, czy warto dopłacić do tego LG G3 czy lepiej kupić LG G2. Nie będę dopłacał to xperi, bo nie mam na to pieniędzy. Jak wypada bateria pomiędzy LG G2 a LG G3 i który telefon bardziej się opłaca kupić. Chcę tylko, żeby bateria wytrzymywała 1,5dnia i żeby telefon się nie przegrzewał przez wymagające gierki (chodzi tu o LG G3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Więc może ją się wypowiem. Miałem przykrość mieć LG L9 który jak się później okazało był felernym modelem. Trafił 4 razy do serwisu (na szczęście door to door). Po ostatecznej wymianie na nowy model, wymieniono mi jedynie słuchawkę i pudełko. Instrukcje, słuchawki i baterie zostawili stare. Mój kolega miał perypetie z one X. U nie go sprawa wyglądała z goła inaczej. Po czwartej wysyłce otrzymał nowego one max wraz z przeprosinami. Więc jeżeli chcesz pewny telefon to HTC. Samsung nie specjalnie może się poszczycić serwisem. Natomiast jako użytkownik S3 powiem że ja gram we wszystkie gry, więc co nie wybierzesz to pociągnie ci aktualne tytuły. Z tymi grami za 2 lata, to nikt nie jest nostradamusem. I tak na przykładzie Doom III na PC, powiem że nikt niemalże nie posiadał odpowiedniej maszyny, a i dzisiejsze 8 rdzeniowce ledwo sobie radzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności