Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Ace 2] Wgrywanie stock'a Odinem i wersja pasma podstawowego


Archie111

Pytanie

Witam :)

 

Chciałbym się poradzić co do instalacji stocka przez Odina, w linku z forum rom do pobrania pa inną wersje pasma podstawowego niż mój telefon i nie wiem czy jak spróbuje go wgrać to nie będzie to błąd. Oprócz tego prosiłbym o wyjaśnienie mi sprawy sterowników wymaganycg do obsługi Odina. W Poradniku: "Wgrywanie nowego romu PDA (jednoplikowy)" od Aloisy'ego nie ma informacji na temat tych sterów, jednak w poradniku NeoCM "[Galaxy Ace 2] Odceglanie/Wgrywanie romu z modyfikowanym plikiem PIT - ożywia uwalone Ace 2!!" jest o nich mowa. Do czego właściwie są potrzebne, czy to jest program Kies? Proszę o pomoc w tej sprawie

;)

 

PS: Posiadam Win 8.1 i z tego co czytałem są na nim jakieś problemy związane z instalacją tych sterowników, prosiłbym również o jakąś poradę w tej materii oraz o informację czy jeśli przechodze z custom romu na stock czy muszę wprowadzać Product Code :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

wgraj sterowniki jako testowe, co do pasma, jak stock jest na Twój model to nie ma to znaczenia ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a po cholere ustawiać product code

jak masz dla xeo to masz dla polski

albo pobierz z brandem jak chcesz, ja polecam xeo, chyba że chcesz oddać do serwisu to wgraj z brandem

w teori kies wgrywa sterowniki ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

w teori tak, pamiętaj o wyłączeniu kiesa, oraz dla asa zalecam odina 1.85 ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuje za pomoc :) musze wgrać stock bo coś nie tak jest tym moim Asem, jak miałem CM od maclawa znikały skróty i programy, wgrałem 10.2 od TC znikały nazwy ( nawet ze swapem czsami) wczoraj wgrałem CM11 To tak jak w romie od Maclawa :/ dziś wrzuciłen LS v3.2 i to samo jest. Może mu się poukłada

PS: Teraz zobaczyłem, że menedżer widzi SD, że była ostatni raz modyfikowana 1970 O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie patrz na date, eee tam że ta data,

wgraj tego stocka :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ok dzięki za pomoc jak nie wpadnie w bootloop to stocka nie długo zmienie w CMa :P

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

No telefon żyje :P  Odin się spisał, choć tak 100% gładko nie było bo Asik wpadł w bootloop, ale hard restet zrobił robotę :D Dziękuje Ci za pomoc ;) Temacik do zamknięcia :)

 

PS: Problem ze znikaniem skrótów i nazw już nie istnieje :epic-win:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności