Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Xperia M4 Aqua/Dual] Stock Rom do pobrania


Skuchacz

Rekomendowane odpowiedzi

 

[Xperia M4 Aqua & Dual] Czyste Firmware/Stocki

 

Nie ponoszę odpowiedzialności za uszkodzenia, gdyż wszystkie modyfikacje robisz na własną odpowiedzialność!

Legalna metoda! Nie zalecam jednak informowania serwisu o jej zastosowaniu. Powód do zerwania gwarancji.

 

Xperia M4 Aqua (E2303)

Device: Xperia M4 Aqua (E2303)CDA: 1294-4815Market: Central Europe 1Operator: Customized CE1Network: GENERICRelease: 26.1.A.2.99 / R5AAndroid OS: 5.0.2Size: 1.47 GB

DOWNLOAD 

 

Xperia M4 Aqua (E2306)

Device: Xperia M4 Aqua (E2306)CDA: 1294-3902Market: Generic LAMOperator: Customized GELNetwork: GENERICRelease: 26.1.A.2.99 / R5AAndroid OS: 5.0.2Size: 1.51 GB

DOWNLOAD

 

Xperia M4 Aqua Dual (E2312)

Device: Xperia M4 Aqua dual (E2312)CDA: 1293-8829Market: SingaporeOperator: Customized SGNetwork: GENERICRelease: 26.1.B.1.85 / R8AAndroid OS: 5.0.2Size: 1.36 GB 

DOWNLOAD

Xperia M4 Aqua Dual (E2333)

Device: Xperia M4 Aqua dual (E2333)CDA: 1293-7732Market: FranceOperator: Customized FRNetwork: GENERICRelease: 26.1.B.1.85 / R6AAndroid OS: 5.0.2Size: 1.46 GB 

DOWNLOAD

Xperia M4 Aqua (E2353)

Device: Xperia M4 Aqua (E2353)CDA: 1293-8832Market: SingaporeOperator: Customized SGNetwork: GENERICRelease: 26.1.A.2.99 / R7AAndroid OS: 5.0.2Size: 1.50 GB 

DOWNLOAD

Xperia M4 Aqua Dual (E2363)

Device: Xperia M4 Aqua dual (E2363)CDA: 1295-2357Market: IndiaOperator: Customized INNetwork: GENERICRelease: 26.1.B.1.85 / R5AAndroid OS: 5.0.2Size: 1.40 GB

DOWNLOAD

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-16996-0-38529100-1437925995_thumb.p

wszystko masz w SS'nie

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,
 

Wiem że pewnie gdzieś na forum jest odpowiedź na moje pytanie ale myślę że dla innych uzytkownikow M4 Aqua tez sie przyda odpowiedz w jednym miejscu :P 
mianowicie

Czy zainstalowanie czystego firmware Sony narusza gwarancję jeżeli mam telefon w Orange?

Bardzo mnie denerwuje ilość apek z orange i chcialbym się ich pozbyć bez utraty gwarancji. Ogolnie chcialbym zrobic jak najwiecej wolnego miejsca na tel, mam nadzieje ze to najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest raczej powód do jej zerwania, możesz zawsze znowu wgrać stock od orange jeśli coś nie bedzie,ale.. po co gwarancja skoro wiesz jak zainstalować stock rom, a gwarancja w sumie obejmuje głównie oprogramowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze (chyba) karta gwarancyjna jest z orange i takiego firmware będą oczekiwali, jeśli tak nie będzie to znaczy że było coś grzebane i po gwarancji dlatego przed oddaniem trzeba wgrać spowrotem orange

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie... Wpisz w swoim Sony:

*#*#7378423#*#*

Następnie wejdź w Service Info > Configuration > Rooting Status i masz tam Bottloader unlock allowed...
I tak: Yes = bez blokady... No = blokada

 

Jeśli telefon jest zablokowany, to nawet samemu nic nie zrobisz... Będziesz musiał dawać telefon do Orange w celu zdjęcia blokady... I ja bym to zrobił jak najszybciej... :)

 

Wgranie czystego firmware nie jest powodem do zerwania gwarancji, jednak... No jak napisałem... Nie powinno się o tym informować, a jeśli telefon jest z Orange, to bym nic nie zmieniał, dopóki jest blokada Bootloadera. Po wgraniu stocka mogą Ci nie odblokować chamy  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skuchacz blokada bootloadera niema wpływu na wgrywanie stock rom, bo kernel jest ten sam

 

O tym to ja wiem... Ale tak jak wyżej napisałem chamy mogą potem nie odblokować Bootloadera :P Pamiętaj... To jest Orange... Oni mają swoje własne zasady, by tylko trochę im w kieszeni ciężaru przybyło  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skuchacz bo on chciał zainstalować czystego stocka od sony, a mówisz że sam nic nie zrobi xd

Mówię, żeby lepiej nic nie robił, bo wiesz, jaki jest Orange... [emoji14]

Nic takiego nie napisałem przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam pytanie, posiadam telefon xperie m 4 aqua lecz bardzo irytuje mnie w nim imała ilość pamięci i to że aplikacje muszą mieć swoje pliki w pamięci telefonu..
chce wrzucić roota żeby to zmienić i zaoszczędzić choć troszkę pamięci dla systemu..
i teraz tak, w informacjach o telefonie numer kompilacji jest podane 26.1.A.2.167
znalazłem w internecie plik o takiej nazwie E2303_26.1.A.2.167_CE

czy to jest ta sama wersja androida łącznie z oryginalnymi aplikacjami operatora?

czy jeżeli telefon by się uszkodził mechanicznie,(np głośnik czy coś) po wgraniu tego telefon by był jak z nowym systemem i mógł bym oddać go na gwarancje bez obaw że w serwisie zorientują się że był wgrany wcześniej root?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności