Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Sony Xperia Z2] Brak dźwięku w niektórych aplikacjach - CyanogenMod 12.1


Bruno Stelmaszyk

Pytanie

Witam

Jak w temacie

Mam zainstalowanego CM12.1 aktualizuje co 2 dni.

Od aktualizacji z 14.07.2015 przestała mi działac aplikacja Muzyka (wbudowany odtwarzać muzyczny). Przestał działac także dźwiek w przeglądarce, ale działa dzwonek i muzyka z innych odtwarzaczy.

 

To że nie działa wygląda tak, że uruchamiam aplikację, działa jakieś 2-3 sekundy i się zamyka (bez komunikatu że została zatrzymana), po prostu znika.

 

Czyściłem dane aplikacji, zatrzymywałem, zrobiłem najnowszą aktualizację, ale nadal nie działa.

 

Co jeszcze mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

nie wymaga factory reset tylko format system i flash romu i gapssow i nie sądzę żeby to było spowodowane zbyt dużą ilością piosenek, chociaż nie zaprzeczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

nie, zrobi ustawienia fabryczne, i pousuwa zainstalowane przez Ciebie aplikacje a format system wykasuje całego cyana z gappsami które potem sam wgrasz, jednakże możesz jeszcze zrobić wipe cache partition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności