Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

[Samsung Galaxy Trend GT-S7560] Żaden Kabel USB/Ładowarka nie chce ładować telefonu


DusieK

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

najprościej sprawdzić ciągłość obwodu jakimś miernikiem - ja posiadam KEMOT KT890, który posiada taką funkcję. Podpinasz kabel do portu w telefonie. Z jednej strony, gdzie masz na płycie głównej piny, przykładasz jeden przewód pomiarowy. Z drugiej strony (najlepiej jakbyś miał kabel bez główki - tylko z luźnymi kabelkami) przykładasz drugi kabel pomiarowy w trybie sprawdzenia ciągłości obwodu. Jak byłby dźwięk to dany obwód jest "cały". Brak sygnału przy, którymś z pinów daje do myślenia :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

można sprawdzić na oko czy, któryś z pinów nie jest wyrwany... ale to nie daje pewności. Kumpel miał i9300, w którym port usb był wyświechtany... same piny były ładnie przylutowane, ale styki wewnątrz portu rozjechane. Wymieniłem port - słuchawka już normalnie reagowała na podłączenie kabla czy ładowarki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

muzykę możesz zgrać bezpośrednio na SD za pomocą jakiegoś czytnika a potem najwyżej przenieść na wewnętrzną, a z ładowaniem.. kup to, sam używałem takiej i git było xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Temat zamykam, jakimś cudem udało się naprawić :)

 

Problem został rozwiązany lub temat wyczerpany. Jeżeli masz jakieś zastrzeżenia prosimy kierować je do ekipy forum. Pamiętaj jeden temat jeden problem  :)
Jak poprawnie założyć temat -> http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum-0/announcement-2-jak-zak%C5%82ada%C4%87-tematy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności