Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S2] CyanogenMod 12.1 - Oficjalny


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie ze na KK tez mialem problemy ale udalo mi sie usunac roota w koncu za pomoca SU-uninstaller a przy instalowaniu CM12.1 z wersji 11 nie dalem zeby mi naprawilo roota i chyba dlatego mam problemy ;/ bo niby czesciowo jest usuniety ale widocznie nie do konca ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k4loryfer

Nie wiem czy to wogóle pomoże, ale spróbuj ściągnąć SuperSU w wersji .zip. PO czym zainstaluj go w Recovery. Odpalasz system odpalasz SuperSU i tam masz pełny Unroot. Nie dam gwarancji, że zadziała.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Od 17 lipca uzywam tego romu.Na poczatku instalowalem wersje z gapps.Pozniej juz nie bylo potrzeby bo wszystko dzialalo i dziala bez problemu oprocz...No wlasnie:) Jedyny mankament to zbyt cichy dzwiek z glosnika systemowego podczas rozmowy( na sluchawkach,i w trybie glosnomowiacym dziala OK.).Telefon zrootowany z terminala CM (wczesniej meczylem sie z wgrywaniem su jak  wczesniej z flash-teraz nie ma tej potrzeby.Teraz ta funkcja jest wbudowana elegancko w system.Nie ma tez potrzeby dogrywania Gapps bo to tylko powodowalo ze niektore wersje romu nie uruchamialy sie).Teraz mam czysta wersje ktora aktualizuje prawie kazdego dnia.Programy mam przeniesione na karte SD przez Link2sd.I jedyny klopot to ten glosnik.Audio FX na ten glosnik akurat nie zadziala.Zastanawiam sie gdzie jest plik konfuguracyjny dzwieku  w system/etc bo sa tylko pliki (ktore moga miec cos wspolnego z ustawieniem dzwieku)zaczynajace sie od media (codecs) i audio (policy,effects).Mam wrazenie ze ustawienia zakorzenione sa w media codecs ale tak naprawde nie mam pojecia faktycznego gdzie to tak naprawde jest i jakie zmiany wprowadzic.Podejrzewam ze raczej nie ma wersji volume boost for Galaxy S2 obslugujacego Loliipop 5.1.1.

 

Pz

 

obecna wersja:
cm-12.1-20150823-Nightly

 

 

 

Po zrzuceniu na kompa lepiej widac:) tinyalsa-audio.xml-Pozostaje zwiekszyc wartos i sprawwdzic:)

 

Tutaj zawartosc pliku

https://github.com/ridon/ridon-device_samsung_galaxys2-common/blob/master/configs/tinyalsa-audio.xml

a tutaj zmiany na przykladzie

http://forums.androidcentral.com/sprint-galaxy-s-ii-epic-4g-touch/369744-cm11-0-villuminati-e4gt-possibly-grave-audio-playback-defect.html

Nalezy pamietac jak zawsze o kopi zapasowej plik(w razie czego) :)

 

niestety nie zadzialalo ;/

A probowales normalnie zainstalowac SuperSu z gogoleplay?Powinien wykryc ze juz jest Su i zaproponowac podmiane.Pozniej powinna byc mozliwosc unroota bez problemu.Ja na poczatku mialem Su ale za ktoras aktualizacja  juz nie bardzo dalo sie go "przywrocic" przez flash.Zrobilem wiec to co powyzej napisalem.Teraz juz nie ma potrzeby meczyc sie gdy zalaczysz terminal i uruchomisz #su  ktory jest wbudowany.

PZ

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SVENSKA

 

Natoiast ja po wczorajszej aktualizacji odnotowałem polepszony dźwięk przy słuchaniu muzyki. Bas już nie wyprzedza tak bardzo resztę i jest głośniej :) Słucham na słuchawkch Senheisser HD201. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sgs2

 

Ustawienia->Kopia i kasowanie danych->na samym dole ustawienia fabryczne. Co do Cyanogen Recovery musisz najpierw wgrać Philz Recovery, a w to miejsce jakikolwiek kernel. Oczywiście pamiętaj o wgraniu ponownie Gapps'ów, bo lubią si po takiej operacji gubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Wrzuciłem sobie tego nightly 12.1 chyba z 14 pazdziernika, ale mam pare zastrzeżeń
#1. Messenger nie wyświetla mi się w dymkach, tylko zawsze odsyła do aplikacji
#2. W messendżerze jest bardzo duza czcionka- na tyle duża, że nie mieści mi się napiś "teraz" (odnoszący się do dostępności) tam w lewym górnym rogu
#3. Nie podoba mi się ten pasek szukania google, na stałe na pulpicie
#4. Jak dam sobie hasło PIN, i włączę by od razu po wybudzeniu pokazywał się interfejs wpisywania hasła, nie ma tam ani godziny, ani paska, ani w sumie nic.
#5. To menu, takie alfabetycznie zamiast klasycznego
Da się coś z tym zrobić? W jakiej wersji CM nie ma w/w problemów?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na te pytania na które mam pewność ze będą działać

3. Przycisk menu> pasek wyszukiwania tapnij aby pojawiło się wyłączone

5. Przycisk menu> styl listy aplikacji(?) na poziomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk menu? że ten na środku, gdzie mamy listę aplikacji? Nie mam tam paska wyszukiwania :o

Na dole jest tylko alfabet, po lewej rząd liter z apkami odpowiednio posegregowanymi.


Dobra mam. Naprawione
Nie da się zrobić tego tła zamiast białego to przezroczystego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jogi109

 

Nic nie poradzisz, bo ja też to mam. Nawet te dymki wyłączyłem, bo tylko niepotrzebnie zżerają pamięć RAM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jogi109 bo to w ustawieniach messengera jest, to nie jest zalezne od romu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności