Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Samsung Galaxy S2] CyanogenMod 12.1 - Oficjalny


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.sammobile.com/firmwares/download/11709/I9100XXMS1_I9100OXAMS1_XEO/

proszę bardzo :) tylko musisz tam konto założyć żeby móc pobierać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK . Udało mi sie wgrac stockowy system  nastepnie CWM 6.0.2.9  i teraz stoje przed instalacja samego cm tylko  jest taki problem ze gdy wchodzę w recovery  i daje instal zip i chce wybrac opcje instalowania zipa z karty sd wywal mi bład jakis ;/ a gdy recznie chce odnaleźć plik na karcie wywala mi foldery z pamieci telefonu ;/ co mogłem zrobic nie tak ?

Edit@. Chyba ze ta sie zainstalowac cm odinem w taki sposob jak stock i cwm ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko nie Odinem. Odinem CM nie zainstalujesz. Używasz do tego starego CWM. Potrzebny Ci jest Recovery KitKat Compatible lub nowsze Recovery i dopiero wtedy Ci się prawidłowo zainstaluje. Prawdopodobnie masz błąd Status 7 czyli nieprawidłowe Recovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic , dale stoję w martwym punkcie ;/ Niepotrafie znaleźć CWM 6.0.4.9 lub nowszego w formacie .tar tylko wszystko w zip ;/  ten CWM KitKat compatible tez nw jak zainstalować ;/ (ostatni system na telefonie by JB a nie KK ) 

PS. Na CWM 6.0.2.9 klikam install zip from sdcard -> choose zip from sdcard -> i tu dalej nie ide i wyskakuje powiadomienie  E:can't mount /sdcard/  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skoro w 6.0.2.9 nie moge wybrać pliku do zip  tak jak wyzej pisałem   "Na CWM 6.0.2.9 klikam install zip from sdcard -> choose zip from sdcard -> i tu dalej nie ide i wyskakuje powiadomienie  E:can't mount /sdcard/   "


w dodatku jak instaluje z tego tematu http://forum.cyanmod.pl/topic/1085-samsung-galaxy-s2-i9100-clockworkmod-recovery-6029/  cwm 6.0.2.9 to system nie wstaje ;/ (po logo samsung [z żółtym wykrzyknikiem ] widnieje czarny ekran ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku wgraj od nowa stocka 2.3.6, a potem 4.1.2 z powiększoną partycją i na to Recovery Philz i dopiero Recovery KitKat Compatible lub CWM 6.0.4.9. Gdybyś nie mógł znaleźć odpowiednich plików, to mogę się podzielić bo mam takowe poza stockiem bo tutaj nie zuploaduję :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło panie co pan do mnie gada ! xd (dobra żart) to bardzo bym prosił o podesłanie potrzebnych plików :)  i jedynie co z tego nie rozumiem jak wgrać 4.1.2 z powiększoną partycją i na to Recovery Philz  

 PS. Czy instalujac 2.3.6 muszę go konfigurować  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji 2.3.6 nie musisz tego robić tylko robisz wyłączasz fona i tyle. Podobnie z 4.1.2 pomijasz konfigurację konta GMail, a tylko na chwilę ustawiasz język polski.

Co do instalacji z powiększoną partycją to robisz jak jak z instalacją stocka podając w PDA ROM, a w PIT plik powiększający pamięć wewnętrzną. Po tej akcji zalecam formatowanie pamięci wewnętrznej.

Philz Recovery: PhilZ-cwm6-XXMS1-OXA-4.53-signed.zip

KitKat Compatible: CWM-KitKatCompatible-i9100.zip

Plik pozwalający na powiększenie partycji: I9100_4GB_Data_1GB_System.pit

Powodzenia! :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na  Recovery Philz to samo dalej stoje na  "install zip from sdcard -> choose zip from sdcard -> i tu dalej nie ide i wyskakuje powiadomienie  E:can't mount /sdcard/   "
nw co robic ? moze jakas lipna karta ? ale chyba nie sporo sam recovery sie zainstalował ;/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie udało sie !  Wielkie dzięki każdemu ! :)  Próbowałem rożnych rzeczy ale jednak okazało sie ze to tak karta nw co z nia nie tak było ale zmieniłem i wszystko sie udało i gra elegancko :) teraz ide sprawdzać co i jak z systemem . Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc każdemu :) 


Edit@  System śmiga elegancko wszystko działa tylko kart sd mi nie czyta tzn. w ustawieniach widnieje karta i jej zasoby itd. ale nie mogę ej używać i pisze ze jej nie mam ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie dało format przez pc i przez telefon nic nie daje ;/


Ps. mam dwie rożne karty na obu jest to samo ;/ jak ude mi sie 3 załatwić możne coś z tego bedziie 

Dodam jeszcze ze kara w menadżerze plików jest  widoczna ale jak przyjdzie użyć aparatu nie da sie zrobić zdjęć (informacja o braku karty sd)  rowniez nie mozna pobierac plikow  ze stron internetowych

 

EDIT@Jeszcze jedna informcja ,mianowicie jak podpinam telefon do pc mam tylko kartę sd a nie ma pamięci wewnętrznej  ? Nw czy dobrze rozumiem ale z komunikatów wyglada to tak jakby telefon traktował karte sd jako pamiec wewnetrzna ale jak wyciągnie sie karte to nadal działa .

EDIT@2 Juz naprawiłem problem tkwił w   powiększenie partycji  i tym pliku to tego zainstalowałem bez i działa ładnie :) dzieki wam :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności