Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

Wady fabryczne telefonów


DaRkShAdOw

Pytanie

Więc tak, w tym temacie powiedzcie jakie są fabryczne wady Waszych smartfonów, np. urywające się USB itd. Dlaczego temat dodałem w tym dziale? Ponieważ jeśli ktoś chce kupić telefon niech wie, co się z nim dzieje, "żeby potem nie było" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sony Xperia E3- może jest to moja wina (jakieś wygięcie, przygniecenie choć wątpię- raczej dbam o telefon), może była to wada fabryczna, której nie zauważyłem od nowości; na środku ekranu mam pole świecących na jasno-kolorowo pixeli. Widać to tylko na ciemnym tle- nie są to przepalone pixele bo świeciły by zupełnie na biało, one mają różne odcienie jak się przyjrzę bardziej. Co ważne- znikają gdy jasność ekranu jest mniejsza niż 75% 

 

Ps. Sony też ma g*wniany interfejs xD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Renox i jeszcze jak się nie mylę, był problem ze sklepem play na stocku cm10.1 załatwił sprawę był bardziej dopracowany niż stock xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HTC desire 500 - wyświetlacz mega podatny na zarysowania, bez folii ani rusz, tył telefonu także łapie ryski co w sumie dodaje mu uroku :). Aparat też lubi się rysować do tego stopnia, że aktualnie zdjęcia wychodzą jak za mgłą, podobno można to łatwo usunąć, jednakże ja jeszcze nie przystąpiłem do naprawy. Był problem z ładowaniem, na gwarancji naprawili  i działa już długo. Wady jeszcze mogę dodać takie, że wsparcie developerskie praktycznie znikome a i aktualizacji od producenta nie ma. Zbyt mała pamieć wewnętrzna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

LG 4XHD P880 pył się dostaje pod digitizer, przez zastosowanie silikonowej uszczelki pod digitizerem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HTC desire 500 - wyświetlacz mega podatny na zarysowania, bez folii ani rusz, tył telefonu także łapie ryski co w sumie dodaje mu uroku :). Aparat też lubi się rysować do tego stopnia, że aktualnie zdjęcia wychodzą jak za mgłą, podobno można to łatwo usunąć, jednakże ja jeszcze nie przystąpiłem do naprawy. Był problem z ładowaniem, na gwarancji naprawili  i działa już długo. Wady jeszcze mogę dodać takie, że wsparcie developerskie praktycznie znikome a i aktualizacji od producenta nie ma. Zbyt mała pamieć wewnętrzna.

Potwierdzam wadę dotyczącą ładowania. Kolega 2 razy oddawał na gwarancję, ponieważ uszkodziło mu się gniazdo microUSB, drugi raz uszkodziło się gniazdo Jack(nie pamiętam dokładnie- chyba coś się wytopiło, czy wypaliło) w każdym bądź razie wymienili mu płytę główną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności