Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod
  • 0

czarny ekran gdy włączę! POMOCY


bialyrpk@onet.pl

Pytanie

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

powiedz mi jak podłączyłeś pierwszy raz telefon do kompa pobrał ci się jakiś program od alcatela ?

To nie sony :D wiem bo mnie to denerwowało (Też mam takowego jak w temacie ;P)

instalujesz według poradnika

http://theunlockr.com/2009/10/06/how-to-set-up-adb-usb-drivers-for-android-devices/

ale tylko tą pierwszą cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rozpakuj to "gdzieś" - potem prawym przyciskiem myszki na Mój komputer - > Właściwosci -> Sprzęt - > Menadżer urządzeń i akcja - dodaj Starszy sprzęt bodajże. i wybierz lokalizacje jako tamten folder. W taki sposób zainstalujesz adb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zainstaluj Android SDK Tools


http://developer.android.com/sdk/index.html

po jego instalacji wejdź w jego folder (najprawdopodobnej będzie w AppData\Local\Android więc żeby tam wbić w uruchom wpisz %AppData% weź folder wyżej i wybierz Local) i wbij w platform_tools. będziesz miał tam pliki fastboot i adb. Przytrzymaj Shift i w tym folderze kliknij prawym klawiszem myszki (nie na plik , gdzieś obok) i wybierz otwórz Linie Poleceń tutaj (czy coś takiego).

Sprawdzimy czy komputer czyta telefon.

Włącz Telefon Przytrzymując VOL - i podłącz do kompa w oknienu Poleceń wpisz

fastboot devices

co wyskakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

fastboot devices

jak wpisałem tą komendę powyżej to nic a jak wpisałem tylko fastboot to wyskoczyło mi commands: dużoo opcji jest jest też options : też jakieś opcje, chyba wiesz o co mi chodzi ?

jak wpisze te fastboot devices to wyskakuje:

? fasoboot

? fastboot

a komputer mi czyta tel jako Fastboot interface (alcatel USB ID )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Simlock będzie.

Rom wrzucasz na karte sd , Wyłączasz telefon , włączasz i po wibracji naciskasz Pogłaśnianie + HOME i w recovery wybierasz Install zip from sdcard (klawiszami Vol + i Vol - nawigujesz po menu, home zatwierdzasz) wybierasz choose zip , i wybierasz miejsce gdzie na sd jest rom , akceptujesz home , ustawiasz na YES i home. czekasz aż się zainstaluje (Max 2 minuty) i WŁALA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności