Skocz do zawartości

[MOD] PurePerformances™X - totalne przyśpieszenie urządzenia z Androidem

Rekomendowane odpowiedzi

post-1-0-05086500-1430138142.jpg

CO TO JEST ?

Jest to zbiór skryptów init.d , które w diametralnym stopniu poprawiają działanie oraz samą szybkość telefonu. Na szybkości się nie kończy ! Modyfikacja poprawia z widocznym skutkiem grafikę oraz tak zwany sposób zarządzania energią urządzenia.

CECHY

- poprawa szybkości urządzenia poprzez dodanie skryptów init.d

- poprawa grafiki True HD

- skraca diametralnie czas uruchamiana systemu

- pozwala na granie bez "lagów"

- automatyczny ZIPalign

GRAFIKA

- po wyłączeniu ekranu procesor graficzny obniża swoje taktowanie celem oszczędzania energii

- BRAVIA Engine

- Pure Graphics HD

- V6 Supercharger

- generuje graphics entropy ( nie musisz używać Seeder'a)

PROCESOR

- uruchamia partycję SWAP 

- lepiej zarządza dostępnymi zarządcami częstotliwości procesora

KOMPATYBILNOŚĆ

WSZELKIE SYSTEMY POKROJU CYANOGENMOD , MIUI , AOSP , PACMAN ORAZ ZROOT'OWANE STOCK ROM'S

INSTALACJA

DLA STOCKOWYCH

Wrzuć poniższy ZIP na kartę SD po czym zainstaluj go poprzez CWM/TWRP na swoim urządzeniu

http://www.mediafire.com/download/q0a4crr8aq4gm24/PurePerformances%E2%84%A2X_Stock.1.4.zip

DLA ZMODYFIKOWANYCH

Wrzuć poniższy ZIP na kartę SD po czym zainstaluj go poprzez CWM/TWRP na swoim urządzeniu

http://www.mediafire.com/download/62ms8ok7afi8230/PurePerformances%E2%84%A2X_CM.1.4.zip

NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WSZELKIE USZKODZENIA!

WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

UWAGA! ODINSTALUJ SEEDER'A PRZED INSTALACJĄ POWYŻSZEGO MOD'A!

• Lubię to 11
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

CO TO JEST ?   Jest to zbiór skryptów init.d , które w diametralnym stopniu poprawiają działanie oraz samą szybkość telefonu. Na szybkości się nie kończy ! Modyfikacja poprawia z widocznym skutkiem gr

przed chwilą wgrałem paczkę i jestem zadowolony czekając aż się facebook włączy się denerwowałem, a teraz chwila i już się włączył Polecam paczkę (Samsung Galaxy Core PLUS.

Instalacja następuje poprzez cwm / twrp także jak dorwę cyfrowke to dorzucę. Druga sprawa to, że Pure to tzw. Service Pacjent bez Gui.

Posted Images

Witajcie. Właśnie kupiłem sobie Galaxy SIII i pierwsze co zrobiłem to root Przez odina. Przeglądałem wlasnie forum i trafilem na tą paczkę. Jako ze mam oryginalne oprogramowanie to pobralem na stocka. Weszlem w to dziwne (jak na ten tel recovery) i instalowalem z karty. Ale wyskoczylo mi E: invalid ... cos tam jakis wyraz jeszcze. co zrobic

Odnośnik do odpowiedzi

@*Android* jeżeli nie jesteś zadowolony z działania Twojego telefonu zapraszamy do działu http://forum.cyanogenmod.pl/index.php/forum/227-samsung-galaxy-s-3-i9300-i9305/gdzie znajdziesz wszystko co jest potrzebne :)

Odnośnik do odpowiedzi

@*Android* musisz wgrac custom recovery ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Wydaje mi się że wszystko zależy od parametrów urządzenia które nie zawsze da się ulepszyć nawet po wyłączeniu kilku funkcji one nadal nie są w stanie pracować poprawnie :)

• Lubię to 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 weeks later...

nigdy nie używałem seedera, mam same pozytywne opinie na temat tego moda

• Lubię to 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...