Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy Ace] CyanogenMod 10.2 - Stable (03- 10 -13)


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

CyanogenMod 10.2

Instrukcja:

1. Pobieramy i wrzucamy na telefon rom2. Odpalamy CW i robimy wipe3. Instalujemy paczkę z romem4. Wipe5. Restart6. Cieszymy się 

 

czy jeśli zainstalowałem już CVM Recovery to mogę instalować paczkę z romem - cm-10.2-20140309-UNOFFICIAL-cooper++?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, definitywnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli temat jest w dziale o twoim telefonie to chyba da się zainstalować prawda? Tak trochę na logikę... 

Jeżeli będzie temat o cm 245 to da się zainstalować.

Sugeruj się tym co jest napisane na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor twierdzi że wersja stabilna. Nie powinno być problemów. Jeżeli jednak nie będziesz zadowolony z działania systemu możesz w prosty sposób powrócić do stocka za pomocą odina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przekonaj sie, najpierw zrob wipe'y jak nie odpali to wgraj od nowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. W końcu go zainstalowałem. Jest to Android 4.3.1, a nie 4.2.1. Ogólnie jestem podjarany tym, że go mam, ale też mam parę uwag:

- Przeglądając wszystkie opcje w ustawieniach na paru opcjach telefon się zacinał i resetował,

- Mimo, że nic nie mam na telefonie zajęte mam 80 MB, chyba że to CM bierze tą pamięć.

- I najgorsza rzecz -,- Działa mało gier, jak któraś działa, to zacina się w jednym momencie i trzeba ją włączać i wyłączać tak długo, aż będzie działała. To na moim GB 2.3.5 te gry działały, które nie działają teraz na 4.3.1. Pobiorę jeszcze tego Max Performance, może coś pomoże, przynajmniej mam taką nadzieję.

Jeszcze pytanko. Nie zainstalowałem Gappsów, ponieważ szkoda mi pamięci  ^_^  Czy odtwarzacz muzyki się znajduję w tej paczce z Gappsami ? Ponieważ nie mam czym odtwarzać muzyki, bo nie ma odtwarzacza  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Download98 polecampobrac via apk downloader

I pilecam takze bys oswoil sie z takimi terminami jak SWAP, Link2Sd/App2SD

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega ten VIA APK Downloader ? A co do SWAP... To chyba jakieś jaja, zabrało pamięć z karty SD przeznaczoną do użytku jako RAM, a RAMu nie przybyło... A te programiki Link2Sd/App2SD służą do kopiowania gier na kartę SD czy coś w tym stylu. Jakaś podpowiedź jak tego używać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swap niby pomaga, btw co do app2sd badz link2sd musisz znalezc poradnik, ja teraz nie jestem w stanie, znow mnie jakies chorubsko zlapalo :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wgrać na s5830i?

czytaj dobrze, to jest tylko dla s5830, jak to wgrasz, możesz zbrickować tele wiec nie radzę ;)

Swap niby pomaga, btw co do app2sd badz link2sd musisz znalezc poradnik, ja teraz nie jestem w stanie, znow mnie jakies chorubsko zlapalo :<

jest poradnik ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności