Skocz do zawartości
Forum Android | CyanMod

[Galaxy Ace] CyanogenMod 10.2 - Stable (03- 10 -13)


Pawliniak

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizwałem do wersji 10.2. Proszę ponownie pobrać i zainstalować paczkę :)

No zainstalowałem - jak nie urok to... przemarsz wojsk radzieckich:

Teraz wprawdzie już mogę wybrać dźwięki, ale tylko z ograniczonej listy dźwięków systemowych - nie mogę wybrać dźwięków np. za pomocą menedżera plików.

Rozwijana belka z ikonkami wybranych ustawień (włącz/wyłącz GPS, WiFi, BT itp.) rozwinęła się tylko raz, po czym zniknęła na dobre - ponowna jej instalacja w "ustawieniach" nic nie dała.

W lewym dolnym rogu ekranu głównego jest niebieska słuchawka - czyli ikona systemowego dialera. Po jej naciśnięciu za każdym razem dostaję komunikat: "Aplikacja nie jest zainstalowana" :)

Na razie tyle atrakcji z pierwszych 6 godzin użytkowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozwijana belka z ikonkami wybranych ustawień (włącz/wyłącz GPS, WiFi, BT itp.) rozwinęła się tylko raz

 

Złap belkę z prawej strony (tam gdzie zegarek) i rozwiń - będziesz miał ustawienia (3 godziny na 10.2 dochodziłem do tego xD)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Posiadam na swoim Ace CyanogenMod-7.2-RC3-Democracy, karnel to 2.6.35.7-perf-CL562111 ketut@A0A110 #1.

Zastanawiam się czy nie wgrać właśnie przedstawionego tu 10.2 lub pozostać na posiadanym.

Chciałbym prosić Was o pomoc w dokonaniu wyboru ;P lub propozycję nowej wersji modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sama zmiana z 7 na 10.2 da ci kopa w wydajności. Jest to wersja stabilna więc instalujac ją masz możliwość aktualizacji przez OTA wiec będziesz miał zawsze nowy rom.

ps. OTA w CM wygląda troszkę inaczej i zajmuje dużo miejsca, ale za to nie trzeba robić tego przez komputer.

Sent from my LG-P760 using Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak wgrać Kernel..

http://androidos.webig.pl/root-recovery/cf-root-s5830-3-7-kernel-gingerbread-xxkph/

Masz możność włączenia trybu Download

 

jeżeli nie.. pomoże to.. Ci dam poradnik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu ty plik OSP masz z rootem?>??

Kardynalny błąd.

Plik ops musisz mieć oryginalny, a nie modyfikowany.

 

http://www.4shared.com/rar/Bly-PzeS/samsung_galaxy_ace_s5830_odin_.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz - Warunki użytkowania, Polityka prywatności